Alfonso Ribeiro’nun Karısı, Scooter Kazasından Sonra Kızı Hakkında Güncelleme Yayınladı


Alfonso Ribeiro‘ın kızı bir scooter kazasından sonra iyileşiyor.

Ava 4. doğum gününden bir gün önce acil bir ameliyat geçirdiği için durumu iyiye gidiyor, annesi ve Alfonso’nun eşi Angela Instagram Stories’de paylaştı.

Angela, geçen hafta bir hayran sorusuna yanıt olarak, “Her geçen gün daha iyi ve daha iyi durumda” dedi. İnsanlar. “Kesinlikle olmuştur [a] Asker bu geçen hafta.”

Güncelleme, Angela’nın 12 Mayıs’ta Ava’nın yaralandığını söylemesinden neredeyse bir hafta sonra geliyor. “Uyandım ve Ava’nın bugün acil serviste bittiğine dair bir vizyon/annesel sezgi gördüm.” Instagram’da yazdı. “Ava’nın doğum günü partisine hazırlanmaya yardım eden aileye, çocuklara, bakıcıya ve arkadaşlara ‘bugün potansiyel olarak bir acil servis ziyaretiyle sonuçlanabilecek çılgınca veya tehlikeli bir şey yapmadığımızı’ duyurdum.”

Bununla birlikte, Ava aynı gün “oturan bir scooterdan düştü” ve “umarım sonunda yüzünde ve kollarında çok az korku bırakacak” acil bir tıbbi prosedürle sonuçlandı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375193/alfonso-ribeiro-s-wife-shares-health-update-on-4-year-old-daughter-after-emergency-surgery?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir