Alfonso Ribeiro, 31. Sezon Yardımcı Sunucusu Olarak Katılıyor – Hollywood Life


Tyra Banks Alfonso Ribeiro


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Tyra bankaları ev sahibi ve baş yapımcı olarak geri dönecek Yıldızlarla Dans 31. sezon, ancak ona yeni yardımcı sunucu katılacak Alfonso Ribeiro. Alfonso şu anda ev sahibi Amerika’nın En Komik Ev Videoları ve ayrıca DWTS 19. sezon ayna topu şampiyonu.

Alfonso Ribeiro
Alfonso Ribeiro, ‘DWTS’ye yardımcı sunucu olarak katılıyor. (ABC)

Yıldızlarla Dans Alfonso yaptığı açıklamada, uzun yıllardır hayatımın çok önemli bir parçası oldu ve bu sıkı sıkı aileye resmi olarak yeniden katılmaktan mutluluk duyuyorum” dedi. “Tyra ve benim, Disney+’ta bu yeni sezona başlarken evdeki tüm hayranlar arasında yankı uyandıracağını umduğum uzun süredir devam eden bir dostluğumuz var.”

Tyra ayrıca Alfonso’nun gösteriye katılmasıyla ilgili bir açıklama yaptı: “Alfonso’yu 19 yaşımdan beri tanırım ve onu ne zaman görsem yüzüm gülümsüyor. Ev sahibi olarak böylesine eğlenceyi seven, uzun zamandır bir arkadaşa sahip olmak kalbimi ısıtıyor. Ayrıca, yarışmayı daha önce kazandı, bu yüzden yıldızların neler yaşadığını tam olarak biliyor. Onunla canlı sohbet etmek çok eğlenceli olacak!”

Sezon 31, Tyra’nın ev sahibi olarak üst üste üçüncü sezonunu işaretleyecek. Sunuculuk görevlerini üstlendi Tom Bergeron, şovun ilk 28 sezonunun ev sahibi kimdi. Hakimler len Goodman, Carrie Ann Inaba, Bruno Toniolive Derek Hough Hepsi 31. sezon için geri dönmek için imza attı.

yeni sezon Yıldızlarla Dans ABC’de 30 sezonun ardından Disney+’ta yeni bir eve taşınacak. Gösteri yalnızca ABD ve Kanada’da prömiyer yapacak ve akış hizmetinde ilk kez yayınlanan ilk canlı dizi olacak. Disney+’daki 31. sezon prömiyer tarihi daha sonraki bir tarihte duyurulacak.

Tyra bankaları
Tyra Banks, 31. sezonda ev sahibi olarak geri dönüyor. (ABC)

“Yıldızlarla Dans 30 sezondur ABC’nin sevilen bir parçası oldu ve milyonlarca izleyiciye çok fazla neşe getirdi.” Dana WaldenEğlence Yönetim Kurulu Başkanı Walt Disney Television yaptığı açıklamada. “ABC’deki senaryosuz listemizi önemli ölçüde genişletirken, bu gösteriyi Disney+’daki yepyeni nesil hayranlara tanıtmak için harika bir fırsat. BBC Studios’taki inanılmaz ortaklarımıza çok minnettarız ve onlar tarafından denetlenmeye devam edecek olan bu muhteşem dizide onlarla ilişkimizi sürdürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Rob Mills ve yetenekli Walt Disney Televizyon Alternatif ekibi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/14/dancing-with-the-stars-alfonso-ribeiro-host-season-31/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir