Alexis Bledel, The Handmaid’s Tale’den Ayrıldığını Doğruladı – Hollywood Life


Alexis Bledel


Galeriyi görüntüle

Alexis Bledel Hulu’ya geri dönmeyecek Damızlık Kızın Öyküsü. o onayladı Çeşitlilik 27 Mayıs’ta hit şovun ilk sezonundan beri oynadığı Emily/Ofglen rolünden “uzaklaşmaya” karar verdi. “Uzun süre düşündükten sonra, ondan uzaklaşmam gerektiğini hissettim. Damızlık Kızın Öyküsü 40 yaşındaki oyuncu yaptığı açıklamada şu anda” dedi. “Sonsuza kadar minnettarım bruce miller Emily için böylesine gerçekçi ve yankı uyandıran sahneler yazdığı için ve destekleri için Hulu, MGM, oyuncu kadrosu ve ekibe.”

Damızlık Kızın Öyküsü dışında Alexis’in en dikkate değer televizyon programlarından biriydi gilmore kızlarkarşısında rol aldığı Lauren Graham55, 2000 ile 2007 arasında. Alexis’in dört mevsimi boyunca damızlık uzune, bir Emmy kazandı ve aday gösterildi toplam dört kez. 2002’li yıllarıyla da tanınır. Sonsuza kadar beraber olmak ve Gezgin Pantolonun Kardeşliği franchise.

Alexis Bledel
Alexis Bledel, 2017’deki ilk sezonundan bu yana ‘The Handmaid’s Tale’de ana karakterdir(Fotoğraf: George Kraychyk/MGM/Hulu/Kobal/Shutterstock)

2017’de Margaret Atwood’un en popüler romanından uyarlama olan dizide Emily karakterinden neden etkilendiğini bir çocuk annesi açıkladı. Damızlık Kızın Öyküsü. “Bunun zorluğu gerçekten çekiciydi çünkü yaptığım diğer işlerden çok farklı” dedi. Harper’s Bazaar. Daha sonra kredi verdi Samantha Morton‘ın karakteri Woody Allen‘s Tatlı ve Lowdown Hulu şovunda oyunculuğunun ardındaki ilham kaynağı olduğu için. “Konuşmadan çok duygusal bir şekilde iletişim kurdu ve filmi yalnızca bir kez izlememe rağmen benimle kaldı. Kelimeler olmadan ne kadar çok şeyin mümkün olduğunu biliyordum,” dedi Alexis. Samantha 2000 filminde dilsiz bir kadını canlandırdı ve filmde Alexis’in karakterini oynadı. Damızlık Kızın Öyküsü aynı zamanda dilsizdir.

Alexis Bledel
Alexis Bledel’in çıkışı, şovun beşinci sezonunun Hulu’da çıkacağı yılla aynı yıl (Fotoğraf: George Kraychyk/MGM/Hulu/Kobal/Shutterstock)

Damızlık Kızın Öyküsü beşinci sezonunun bu yıl içinde yayınlanması bekleniyor. Gösteri de yıldız elisabeth yosunu, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Azami Minghella, Madeline Bira, Anne Dowd, Amanda Brugel, Bradley Whitford, Sam Jaeger, OT Fagbenleve Nini Kiri. Dizi, kadınları mal olarak gören ve pek çoğuna sadece bebek yetiştiren bedenler gibi davranan köktendincilerin yönettiği fütürist bir distopik topluma dayanıyor. Alexis’in başrol oyuncularından hiçbiri, bu yazı itibariyle diziden çıkışı hakkında yorum yapmadı.

Alexis’in çıkışının dizide nasıl canlandırılacağı bilinmiyor. Karakterinin dördüncü sezonun sonundaki mevcut olay örgüsü düzgün bir çıkış sağlamıyor gibi görünmüyordu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/alexis-bledel-leaving-handmaids-tale/

Yorum yapın

SMM Panel