Alexander Molony kimdir? Yeni Peter Pan’ı Tanıyın – Hollywood Life


Alexander Molony


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Disney+

Peter Pan ve Wendy heyecan verici yeni bir güncellemedir JM Barrie’nin hepimizin bildiği ve sevdiği hikaye. Alexander Molony yanında yıldızlar Hiç Anderson, Yara ShahidiVe Jude Yasası Disney+’ın 28 Nisan’da gösterime girecek olan canlı aksiyon versiyonunda. Peter Pan ikonik bir karakter ve Alexander’ı bir yıldız yapacağı kesin.

Peki Alexander Molony kimdir? 16 yaşındaki oyuncu yükselen bir yıldız. HollywoodYaşamı İskender hakkında bilmeniz gereken 5 önemli şey var.

Alexander Molony
Alexander Molony, Peter Pan rolünde. (Disney+)

1. Alexander, ilk filmini Peter Pan ve Wendy.

Peter Pan’ın rolü Peter Pan ve Wendy Alexander’ın ilk filmi. için ses verdi Büyük Kötü Tilki ve Diğer Masallar 2017 de ama Peter Pan ve Wendy beyaz perdedeki ilk canlı aksiyon rolü. “Peter, uzun yıllardır pek çok kişinin kalbinde yer etmiş bir karakter ve onu oynayabilmek çılgınca. Bu bir ayrıcalıktı, ”dedi Alexander Haftalık eğlence Eylül 2023’te D23 Expo’da. Yardımcı yıldızları arasında Wendy Darling rolünde Ever, Kaptan Hook rolünde Jude ve Tinkerbell rolünde Yara yer alıyor.

2. İskender seslendirme çalışması yapmıştır.

Alexander, aynı isimli dizide Claude’u seslendirdi. Ooo Ooo dizisinde de seslendirmiştir. Gürültülü Aslan Raa Raa ve Felix Dağınık Okido’ya Gidiyor.

3. İskender, The Reluctant Landlord’da özellikle yer aldı.

16 yaşındaki İngiliz komedi dizisinde Charlie’yi canlandırdı. İsteksiz Ev Sahibi2018’den 2019’a kadar sürdü. Peter Pan ve WendyAlexander, TV filminin devam filminde Victor’u canlandırdı. Kötü Tohum Geri Dönüyor yanında Mckenna Grace.

Alexander Molony
Alexander Molony ‘Peter Pan & Wendy’ galasında. (Kiera Fyles / SplashNews.com)

4. Alexander, Londra’dan.

Alexander Londra, İngiltere’de doğdu ve büyüdü. İngiliz tiyatrosunu keşfetti ve Royal Court Theatre’da sahne aldı. IMDb profili.

5. İskender’in küçük bir erkek kardeşi var.

İskender’in erkek kardeşinin adı Edward Molony. Edward aynı zamanda bir aktör. Edward, TV dizisinde Buster Bunker rolünü seslendirdi. Ricky Yakınlaştırma.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-alexander-molony-5083942/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir