Alexa Ray Joel, Christie Brinkley Fotoğraflarında Dalma Mayo Giyiyor – Hollywood Life


Christie Brinkley Alexa Ray Joel


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Alexa Ray Joel’in fotoğrafı. açıkça her zaman bir kadın! Efsane şarkıcının 36 yaşındaki kızı Billy Joel73 ve süper model anne Christie Brinkley68, paylaştığı fotoğraflarda kendisi bir model gibi görünüyordu onun Instagramı Alexa, muhteşem annesi tarafından çekildiğini ortaya çıkardığı fotoğraf dizisinde, beline leopar baskılı bir Malaya peştemâli ile kombinlediği dalgalı siyah bir mayo giydi. Güneş parlarken Alexa uzun kahverengi saçlarını arkaya atarken gülümsedi. Fotoğrafların başlığında, bir şarkının sözleri gibi görünen şeyleri paylaştı.

Altyazıda “KAYDIRIN! Resimler Anne Darling @christiebrinkley — Tower Hill, Mayıs 2022. Ve işte yazdığım küçük bir şey… eh! Ve belki de tam olarak neyi özlediğini bilmiyordu / Varlığının her zerresinde daha fazla bir şey için çırpınan bir sızı hissetti / Ve belki de bir kadının sahip olduğu tek şey özlemi ve gücü / Ve belki de bir yerlerde kalbinin durmadan tiktakları ile aklı arasında / O tuhaf bir bölünmüşlükte / Sınırsız, dizginsiz, dizginsiz olan her şeye sahipti / Asla evcilleştirilemeyecek parlak, vahşi siyah bir aygır gibi.”

Christie Brinkley Alexa Ray Joel
Christie Brinkley ve kızı Alexa Ray Joel, 29 Mayıs 2018’de NYC’de düzenlenen ‘Bella Magazine Beauty Issue Lansman Partisi’nde muhteşem görünüyordu. (Gregory Pace/ Shutterstock)

Duruş devam etti, “Ve sıcak, mis kokulu havaya karşı baş döndürücü bir hezeyana dönüşerek / Engelden, zaman duygusundan, bilinçten ya da kaygıdan kurtuldu / O nefes nefese bir an için yukarıya, daha uzağa, parıldayan akıntıya doğru uzandığını hissetti. Çağıran çatı penceresi / Sonunda tamamen bırakmıştı… ve uçuşa geçti. —UÇUŞU KUR,” diye yazdı Alexa, pasajı imzalamadan önce, “Gerçekten Sevgilerimle”.

Yorumlarda Alexa, “şarkı yazmaya odaklandığını” açıkladı – başlığının yakın zamanda yazdığı bir şarkı olduğunu ima etti. @butterfly_enchanted, “Yazmaya devam edin. Yaratmak ve Sen Olmak. Lütfen bir gün bir kitap yapar mısın? Kadınların beyinlerini esnettiğini ve kadınlıklarını benimsediğini görmek canlandırıcı. TZ” Alexa, hayranına yanıt vererek, “@butterfly_enchanted Bunu gerçekten takdir ediyorum… teşekkür ederim. Spektrumun her iki ucunu da kucaklamak söz konusu olduğunda ben de tam olarak senin hissettiğin gibi hissediyorum. Biz de zeki VE kız gibi olabiliriz! Bir gün bir kitap yazmayı umuyorum – ve bu arada şarkı yazmaya odaklandım… yeni müzik klipleri için bizi takip etmeye devam edin. Çok seviyorum!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/alexa-ray-joel-swimsuit-christie-brinkley-photos/

Yorum yapın

SMM Panel