Alex Wollet kimdir? 6 Ocak Hearing’in ‘Clark Kent’iyle İlgili 5 Şey – Hollywood Life


6 ocak duruşması


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: J Scott Applewhite/AP/Shutterstock

6 Ocak’ta Capitol’e yapılan saldırıyla ilgili en son House Select Komitesi duruşmasının şüphesiz yıldızı, ne tanıklardan, ne sorgulayan Kongre üyelerinden ne de eski Başkan’ın üyelerindendi. Donald Trump veya Başkan Yardımcısı Mike Pence’in sorgulanan ekipler. Yerine, Alex Wollet, 23 Temmuz, 21 Temmuz Perşembe günü ifade veren tanıkların arkasında oturduğu için birçok izleyici için gecenin sürpriz bir parçası oldu. Yakışıklılığı ve Clark Kent’e (Süpermen’in gizli kimliği) benzerliğiyle dikkat çeken Alex, birçok izleyiciyi heyecanlandırdı. ve sadece demokrasiyi savunmak için değil. Burada onun hakkında daha fazla bilgi edinin!

1. Alex bir tıp öğrencisidir

Clark Kent’e benzeyen kişi tarafından teşhis edildi TMZ. Çıkış, yaşını bildirdi ve sadece yakışıklı olduğunu değil, aynı zamanda beyni olduğunu da ortaya çıkardı! Alex şu anda doktor olmak için okuyor. Kendine ait herhangi bir süper gücü olmasa da, açıkça süper zeki!

2. Ulusal Sağlık Enstitüsü’nün bir üyesidir.

Aslen Washington DC’den olmasa da, Alex, çalışmalarının bir parçası olarak ülkenin başkentinde kalıyor. Bildirildiğine göre, Nöro-Onkoloji Şubesi ile Ulusal Sağlık Enstitüsü’nün bir üyesi. Artık feshedilen LinkedIn sayfası, şu anda Kanser Araştırma Eğitimi Ödülü için orada olduğunu ortaya koydu.

Alex Wollet kimdir? 6 Ocak Hearing'in 'Clark Kent'iyle İlgili 5 Şey – Hollywood Life
Alex, en son 6 Ocak’taki duruşmada arka planda görüldü. (J Scott Applewhite/AP/Shutterstock)

3. Kanserli bir büyükanne ve büyükbabası nedeniyle tıp fakültesine gitmek istedi

Alex hakkında hazır olarak çok fazla bilgi bulunmamakla birlikte, NIH tıp öğrencisinden Mayıs ayında neden kanser araştırması yapmak istediği hakkında bir alıntı paylaştı. heyecan. “Bir beyin kanseri hastasının torunu olarak, hastalığın hem hasta hem de aile üzerindeki zayıflatıcı etkilerini deneyimleyebildim. Bu hasta popülasyonunun esnekliğinden ve gücünden ve sağlayıcıların Nöro-Onkoloji alanındaki tutkusu ve sarsılmaz özverisinden ilham alıyorum” dedi.

4. Ohio’lu

Yukarıda belirtildiği gibi, Alex DC’yi evi olarak adlandırmaz, bunun yerine Buckeye Eyaletinde doğup büyüdü. Instagram biyografisi, eyaletin başkenti Columbus’tan olduğunu gösteriyor.

5. Duruşmanın ardından sosyal hesaplarını gizli yaptı

Duruşmadan sonra Clark Kent’in DM’lerine girmek isteyenler için iyi şanslar! İnsanlar onun ne kadar yakışıklı olduğuna iltifat etmeye başladıktan sonra, görünüşe göre tüm sosyal medyasında gizli kaldı. Kendisine ait gibi görünen bir Instagram hesabı gizli hale geldi ve LinkedIn sayfası yeniden bir hata sayfasına yönlendiriliyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/who-is-alex-wollet-january-6-hearing-clark-kent/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir