Alex Warren’ın Podcast’i Neden “Travmatik Deneyimleri” Paylaşmak İçin Bir Alandır?


alex warren İnternet bağlantısını kesiyor – bir nevi.

Yeni podcast’inde Alex Warren ile Kilitli20 Nisan’da çıkış yapan TikToker ve Heyecan Evi star, kayıt sırasında misafirlerinin cep telefonlarını kullanmalarını yasakladı. Samimi bir bire bir görüşme için sadece Alex ve mikrofonunun olduğu bir odada bırakılırlar.

Durum bazen “aksiyon dolu kargaşaya” yol açabilse de, Alex’in podcast’in açılış bölümünü şu sözlerle tanımlamak için kullandığı bir terim: tana mongeau, dedi E! Özel bir röportajda, projenin içerik oluşturucuların ve etkileyicilerin hikayelerini paylaşabilecekleri ve yaşamlarıyla ilgili rekorları kırabilecekleri bir alan haline geldiğine dair haberler.

“Sosyal medya dünyasında pek çok insanın bilmediği pek çok şey var. Örneğin, ne olduğunu bilmiyorum. Justin Bieber günlük olarak geçer. Travmatik deneyimlerinin ne olduğunu bilmiyorum” diye açıklayan 21 yaşındaki genç, “Bu podcast tam olarak bunun için. Anlayamayan veya kendilerine kötü kartlar dağıtıldığını hisseden ve yapamayacaklarını hisseden insanlara bir nevi ışık tutuyor. [be a creator]”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327370/why-alex-warren-s-locked-in-podcast-is-a-space-for-influencers-to-share-traumatic-experiences?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın