Alex Rodriguez ve Cynthia Scurtis Kızlarının Mezuniyetinde Yeniden Bir Araya Geliyor – Hollywood Life


alex rodriguez, cynthia scurtis


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Hoo-Me/Shutterstock

Alex Rodriguez, 47 ve eski karısı Cynthia Scurtis, 50, kızlarını kutlarken gururlu ebeveynlerdi Nataşa, 18, 20 Mayıs Cumartesi günü liseden mezun oluyor. Eski çift, Natasha ve küçük kızlarının yanında poz verdi. Ella, 15 ve Cynthia’nın kocası Melek Nicolas, ve kızları camilla 3. Bir sopa ayrıca kızıyla birkaç fotoğrafını ve mezuniyet partisinde çekilmiş birkaç solo fotoğrafını paylaştı!

A-Rod, kutlama için mavi kravatlı koyu renk bir takım elbise giydi. Cynthia, mavi bir takım elbise giyen kocasıyla eşleşen metalik mavi bir tulumu salladı. Natasha uzun beyaz bir elbise tercih etti ve küçük kız kardeşi de kısa şortlu tamamen beyaz bir kıyafet seçti. Camilla açık mavi ve beyaz çizgili elbisesiyle çok sevimli görünüyordu.

Altyazıda A-Rod, kızının mezuniyetini izlemenin ne kadar “acı tatlı” olduğundan bahsetti ve ona hayatının bir sonraki “bölümünde” en iyisini diledi. “Zamanı durduramıyorum, bu yüzden senin için dileğim, değerini bilerek ve kendine inanarak dünyaya güvenle çıkman.” “Bir insan olarak kim olduğunla en çok gurur duyuyorum. Dürüst, nazik, şefkatli, sezgisel ve yaşının ötesinde bilge.”

Alex Rodriguez ve Cynthia Scurtis Kızlarının Mezuniyetinde Yeniden Bir Araya Geliyor – Hollywood Life
Alex ve Cynthia, 2014’te bir kırmızı halı etkinliğinde gülümsüyor. (Hoo-Me/Shutterstock)

Eski MLB oyuncusu anma törenini bitirirken kızını ne kadar sevdiğini paylaştı. Baban olarak, senin rol modelin olmam gerekiyor. Ama son 18 yıldır benimsin. Seninle her zaman gurur duyuyorum!” o yazdı. Natasha, nazik sözleri için babasına teşekkür etti.

A-Rod ve Cynthia, 2002’den 2008’e kadar evlendi. Oyuncunun eski sevgilisi Angel ile 2019’da evlendi ve o yıl bir kızları oldu. Alex ve Cynthia’nın ilişkisi yürümemiş olsa da, eski çift, yıllar boyunca eş-ebeveyn olarak açıkça yakın kalmıştır. Hatta 2021’de 49. doğum gününü kutladığında Instagram’da onun için güzel bir mesaj kaleme aldı. “İki inanılmaz kızımız için her zaman harika bir anne ve rol model oldun. Her zaman onların ihtiyaçlarını ön planda tuttunuz ve onların güçlü genç kadınlar haline gelmelerine yardımcı oldunuz” diye yazmıştı o sırada.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/alex-rodriguez-cynthia-scurtis-reunite-daughter-natasha-graduation/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir