Alex Rodriguez “Nihai Lisans” Derek Jeter’ı Çağırdı


Alex Rodriguez Koyuyor Derek Jeter patlamada.

İçinde ESPN ile son ortak röportajRodriguez, 47, MLB’deki günlerinde Jeter’in evinde kaldıkları hakkında bir hikaye hatırladı ve eski takım arkadaşını yaşam tarzı için komik bir şekilde çağırdı.

“O en büyük bekardı” diye paylaştı Kay-Rod Oyuncular 14 Ağustos’taki Yankees-Red Sox maçından. “Bunun harika bir örneği, buzdolabını açmanız, orada hiçbir şey yoktu.”

“Biraz mısır gevreği var, bu yüzden şimdi Lucky Charms yiyorum, süt yok, biraz portakal suyu alıyorum, Lucky Charms’a koyuyorum ve bu benim şampiyonlar kahvaltımdı.”

Yanıt olarak, 48 yaşındaki Jeter, modelle evlendi. Hannah Davis Jeter 2016 yılında kızları karşılamaya devam etti bella yağmur5, hikaye gri3 ve 8 aylık Nehir Gülü—güldü ve ayrıntıları hatırlayamadığını söyleyerek, “Buzdolabımda dürüst olmak gerekirse hâlâ pek bir şey yok.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1342097/alex-rodriguez-calls-out-ultimate-bachelor-derek-jeter-during-reunion?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir