Alex Rodriguez, J.Lo’nun Nişanına Baktıktan Sonra Garip Bir Şekilde Gülüyor – Hollywood Life


Eski nişanlısı Jennifer Lopez’in Ben Affleck ile nişanlanmasının ardından, bir ESPN spor spikeri Alex Rodriguez ile haberler hakkında şakalaştı – açıkçası onu hayal kırıklığına uğrattı!

Alex Rodriguez ESPN 2 spor yayıncısına katıldı Michael Kay 10 Nisan Pazar Gecesi Beyzbolu’nu denetlemek için ve işler biraz garipleşti! Yankees-Red Sox maçını tartışırken Michael, “Sporda harika bir zaman. Yeni bir Masters şampiyonunuz var, NBA playoffları başlamak üzere, beyzbol tüm hızıyla devam ediyor, insanlar nişanlanıyor. Demek istediğim, dünyada mutlu bir zaman.”

Eski beyzbol oyuncusu Alex daha sonra Michael’ın neyi kastettiğini anlayarak endişeli bir kahkaha attı ve ardından ekledi, “Aradığımız şey mutluluk ve dünya barışı.”

Konunun tartışılması Alex’in eski nişanlısının ardından geldi. Jennifer Lopez52 yaşında nişanlandığını doğruladı Ben Affleck “Mükemmelsin”, “Let’s Get Loud” şarkıcısı “On the J.Lo” haber bülteniyle paylaştığı kısa bir videoda tatlı bir şekilde fısıldadı ve sol yüzük parmağındaki devasa yeşil ifade parçasını gösterdi.

“Dear Ben” şarkıcısı, 8.5 karatlık yeşil nişan yüzüğünü sergilemekten mutlu oldu. tüm hayranlarının aşkını kutlamak için görmesi için! Yüzüğün 5 milyon ABD dolarının üzerinde bir değere sahip olduğu tahmin edilmektedir ve her biri için yastık modifiyeli parlak kesim pırlantadır. Ilan Portekiz Nadir cevheri tedarik eden Beverly Hills Diamonds’dan.

Ilan ayrıca Instagram üzerinden Ben ve J.Lo için bazı sözler paylaştı. “Nişanınız için tebrikler Ben ve @jlo. Muhteşem nişan yüzüğünüz için böyle olağanüstü bir doğal mücevher bulma arayışında bu heyecan verici yolculuğun bir parçası olmak benim için bir onurdu” diye yazdı.

“Fantezi renkli elmaslar arasında, doygun tonlara sahip doğal renkli yeşil taşlar en nadir ve en çok arananlardan bazıları. Yeşil renk, Doğayı ve sükuneti senkronize eder ve yaşamı, sağlığı ve şans ve refahla ilişkilendirmeyi temsil eder” diye yazdı, yüzüğün bir çizimini paylaşarak.

Yüzüğün ayrıca Platinum Guild International USA tarafından yaklaşık 5 milyon dolar değerinde olduğu tahmin ediliyor. Jenny Luker. Bir yayında, “Jennifer’ın yüzüğü doğal bir yeşil elmasa sahip gibi görünüyor… platin bir bant üzerinde yan beyaz elmaslarla donatılmış” dedi. “Ayar platin olduğu için, platin rengini ve şeklini koruduğu için nişan yüzüğünü çocuklarına geçirebilir!” yeşil elmasların “çok nadir” olduğunu bir kez daha belirterek ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/alex-rodriguez-jennifer-lopez-engagement-reaction/

Yorum yapın