Alex Rodriguez, Eski Cynthia Scurtis ve Çocuklarıyla Memphis Gezisine Çıktı


Bu harmanlanmış aile bir ev koşusu.

Alex Rodriguez hafta sonu eski karısıyla Memphis, Tenn’e gitti Cynthia Scurtisonun kocası melek nikolas ve iki kızı: Nataşa17 ve ella13—Alex’in Cynthia ile paylaştığı kişi.

Grup, Minnesota Timberwolves’un Memphis Grizzlies’e karşı ilk NBA playoff maçını oynamasını izlemeye gitti. Ancak mahkemeye gitmeden önce, MLB yıldızı bir uçağın önünde gülümserken bir selfie yayınladı ve “Memphis bağlı. İki kız. Üç ebeveyn. Bir hedef: #Game1 @timberwolves #NBAPlayoffs #LFG’yi Kazanmak.”

Görünüşe göre aile dinamiği kesinlikle Alex’in Instagram takipçilerinin kalbini kazanmış. Bir kullanıcı, “resminin harika bir anlamı var #greatebeveynlik” yazdı. Başka bir kullanıcı ekledi, “Harikasın! Eş-ebeveynlik hedefleri !!!”

Alex ve Cynthia, 2008’de boşandıklarından beri birlikte vakit geçirmeye hiç de yabancı değiller. Haziran 2021’de Alex, Cynthia ve Angel’ın 54D adlı dokuz haftalık bir fitness programı sırasında birlikte ter döktüğünü paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327758/alex-rodriguez-takes-trip-to-memphis-with-ex-wife-cynthia-scurtis-and-kids?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir