Alex Murdaugh’un Cinayet Duruşması Tanıklığından Her Bomba


Alex Murdaugh, karısı ve oğlu öldürüldüğünde ne yaptığını söylüyor?

7 Haziran 2021 Pazartesi günü Murdaugh, Maggie’nin Charleston, SC’de bir doktor randevusuna giderken o sabah işe gitmek için ayrıldığını ifade etti ve geceyi Edisto Beach’teki evlerinde geçirmeyi planladığını söyledi. Yine de Murdaugh, Maggie’ye, her zaman tercih ettiği gibi, akşamı onunla geçirmek için Islandton’a dönmesini istediğini söylediğini fark etti.

O akşam döndüğünde, dedi Murdaugh, o ve Paul, sadece ikisi mülkün etrafında dolaştılar. (Ailenin 1.800 dönümlük mülkü geçmek için golf arabaları ve ATV’leri vardı.)

Murdaugh, gözyaşlarıyla savaşarak, “Paul-Paul’un yanında olup iyi vakit geçiremezdiniz,” dedi. “Paul-Paul ile her şeyi yapmaya bayılıyordum. Tam bir zevkti.”

Maggie akşam 8’den sonra geri döndü, devam etti, ardından Paul’ü kulübelerin yanında bıraktı ve ana eve geri döndü, burada karısıyla biraz konuştu ve ardından duş aldı. Daha sonra Murdaugh, müfettişlerin o gece onu üzerinde gördüğü yeşil şort ve beyaz tişörtü giydiğini söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365868/every-bombshell-from-alex-murdaugh-s-murder-trial-testimony?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir