Alex Murdaugh, Dolandırıcılık Dahil 22 Federal Suçlamayla Suçlandı


Aynı gün yaptığı açıklamada, “Hukuk sistemimize güven, avukatlarına güvenmekle başlar” dedi. “Güney Carolinalılar en savunmasız olduklarında avukatlara başvururlar ve bizim eyaletimizde, halkın güvenini suistimal edenler ve dolandırıcılık, hırsızlık ve çıkarcılıkla kendilerini zenginleştirenler, hukukun sonuna kadar yargılanacak.”

Murdaugh’un avukatları, jim griffin Ve Richard “Dick” Harpootlian müvekkillerinin federal soruşturma ile tam işbirliği içinde olduğunu ve “bugün getirilen suçlamaların yargılanmadan hızla çözüleceğini tahmin ettiklerini” kendi ifadelerinde paylaştılar.

Murdaugh’u Satterfield’ın ölümünde hayat sigortası dolandırıcılığı yapmakla suçlayan bir davanın parçası olarak, avukatları bu ayın başlarında Murdaugh’un anlaşmadan milyonlarca dolar alabilmek için Murdaugh’un “takılıp düşme kazasını” çevreleyen “kritik gerçekleri icat ettiğini” ortaya çıkardı. Nautilus Insurance Co., o zamandan beri NBC News’e göre dolandırıldığını iddia eden bir dava açtı.

Avukat, yasal dosyada “2 Şubat 2018’de Gloria Satterfield’ın düşüşüne hiçbir köpek karışmadı” dedi. Dosyalama, kahyanın ölümünden sonra Alex’in “Bayan Satterfield’ın, sigortacılarını bir uzlaşma ödemesi yapmaya zorlamak için köpeklerin düşmesine neden olduğuna dair sözde ifadesini icat ettiğini” ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375364/alex-murdaugh-indicted-on-22-federal-charges-including-fraud-and-money-laundering?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir