Alessandra Ambrosia, 41, İbiza Tatilinde Rocks Mayo: Fotoğraflar – Hollywood Life


Alessandra Ambrosia


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Alessandra ambrosio İbiza’da güneşte biraz eğlenmek! 41 yaşındaki süper model, 13 Temmuz’da İspanyol adasında yaptığı plaj tatilinin, göğsünün altında bir kesik detayı olan açık kahverengi tek parça içinde cızırdadığı bazı eğlenceli enstantaneleri paylaştı. Alessandra’nın bronzlaşmış teni, kollarını saf bir mutlulukla açarken ve arkasında rengarenk bir şal tutarken, rüya gibi fotoğraflarda güneş tarafından öpüldü. Alessandra resimlerde bir çift kırmızı güneş gözlüğü salladı ve karamel rengi buklelerini aşağı indirdi. İkinci resim, kayalık bir kıyıdan suya bakarken tonlanmış sırtına bir bakış attı. “bohem”, üç fotoğraftan oluşan sete başlık yazdı.

Alessandra gönderildi 12 Temmuz’da aynı mayoyu giydiği ancak takımını hasır bir şapkayla kombinleyerek değiştirdiği yakın plan bir selfie. Ayrıca sıcak güneş ışığında parıldayan kısa, katmanlı bir kolye takmıştı. “İbadetçi” güzel kareyi yazdı.

İki çocuk annesi ilk olarak 11 Temmuz’da İbiza’dan bir gönderi paylaştı ve muhteşem resimlerden oluşan atlıkarınca, “vaaciones…” ile plaj ve güneş emojileri yazdı. İlk fotoğrafta Alessandra ten rengi bir mayo, üç kolye ve hasır bir şapkayla karnının üzerine uzanırken kameraya baktı. Takım elbisesinin rengine uygun bir ruj sürmüş gibi görünüyordu. İkinci bir fotoğraf, çarpıcı modelin tatil köyünde parmak arası terliklerle, beyaz bir örtüyle ve ilk özçekimdeki aynı hasır şapkayla dolaştığını gösteriyordu. Aşağıdaki resimler, rengarenk yastıkları ve uyumlu beyaz şemsiyeleri olan pelüş beyaz kanepeleri, su boyunca uzanan kayanın üzerinde otururken ve Alessandra kanepelerden birinde oturuyordu.

Brezilyalının geçen hafta ön sırada oturduğu Paris Couture Fashon Haftası için yoğun bir programı olduğu için tatili hak ediyor. Jean Paul Gaultier.

Çok geçmeden, Alessandra plaj moduna geri döndü ve kırmızı, beyaz ve mavi bikinisiyle göz kamaştırdı. O zaman, Türkiye’de biraz rahatlamanın tadını çıkarıyordu. “’Hayatımızın yazı; bir süre daha tutacağız… Elinde bir daire içinde sıcağı, yazın esintisini tutuyor… Sahip olduğumuz tek şey buysa, bu yazdan memnun olurum’” diye fotoğraf atlıkarıncasının yanında yazdı. Bu onun ve bronz teninin etrafındaki çarpıcı manzaraları gösterdi. alıntı şuradan geldi Maggie Stiefvaterpopüler fantastik romanları kaleme alan yazar Merhamet Kurtları Düşme ve Kuzgun Döngüsü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/alessandra-ambrosia-swimsuit-ibiza-vacation-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir