Alec Baldwin’in Annesi 92 Yaşında Öldü: Ailenin Övgülerine Bakın


Baldwin ailesi kaybın yasını tutuyor Carol M. Baldwin.

26 Mayıs’ta paylaşılan bir Instagram gönderisinde, Alec Baldwin aynı zamanda büyükannesi olan annesinin de Hailey Bieber ve İrlanda Baldwin92 yaşında vefat etmiştir.

Alec, “Ailemin aşağıdaki açıklamayı yayınlaması büyük bir üzüntüyle,” diye başladı. “Carol M. Baldwin, aktörlerin annesi Alec, Daniel, William ve Stephen Baldwin ve iki kızı, Elizabeth [Keuchler] ve Jane [Sasso]bugün Syracuse, New York’ta öldü.”

Dokunuşu boyunca İletiAlec, doğumundan kocasıyla tanışmasına kadar annesinin hayat hikayesini ayrıntılı olarak anlattı. bu 30 Kaya aktör ayrıca annesinin bazı başarılarını paylaştı ve meme kanserinden kurtulan biri olarak çalıştı.

Yazısında, “SUNY Stony Brook ile bir çaba başlatmak için Long Island çapında bir meme kanseri destek grubuna katıldı” dedi. “Üniversitenin o zamanki rektörünün desteğiyle, Shirley Strum Kenny’nin fotoğrafı.Carol M Baldwin Meme Kanseri Araştırma Fonu Stony Brook’taki kampüste açıldı.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332570/alec-baldwin-s-mom-hailey-bieber-s-grandmother-dies-at-92-see-the-family-s-tributes?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel