Alec Baldwin ve Kardeşler, Anne Carol’ın 92 Yaşındaki Ölümünü Onayladı – Hollywood Life


Carol Baldwin, Alec Baldwin


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Alec Baldwin az önce annesini ifşa etti Carol Baldwin, vefat etti. Oyuncu yaptığı açıklamada, Carol’ın 26 Mayıs Perşembe günü 92 yaşında Syracuse, New York’ta öldüğünü kaydetti. Instagram’da.

Ailemin aşağıdaki açıklamayı yayınlamasından büyük üzüntü duyuyorum. 30 Kaya aktör yazdı kardeşleri de dahil olmak üzere ailesi tarafından yazılan bir ölüm ilanı ile birlikte Stephen, Williamve Daniel.

“Alec, Daniel, William ve Stephen Baldwin’in ve iki kızı Elizabeth ve Jane’in annesi Carol M. Baldwin, bugün Syracuse, New York’ta öldü. 92 yaşındaydı, ”dedi ölüm ilanı. “Carol Newcomb Martineau, 15 Aralık 1929’da Syracuse’da doğdu, Roy ve Marion Martineau’nun çocuğuydu ve Daniel adında bir erkek kardeşi ve Patricia, Joan, Diane, Louise ve Rebecca adında beş kız kardeşi vardı.

Açıklama şöyle devam etti:Her ikisi de Syracuse Üniversitesi’ne devam ederken, Brooklyn, NY’den gelecekteki kocası Alexander R. Baldwin Jr. ile tanıştı. 1954’te, babası olarak da adlandırılan Alec, ailesini Long Island’a taşıdı ve burada Massapequa Lisesi’nde tarih öğretti ve 1983’te 55 yaşında ölene kadar futbol ve tüfek koçluğu yaptı.

Ölüm ilanı, Carol’ın tüm çocuklarını nasıl yetiştirdiğini ve sonuncusu bir gençken, “Yerel bir alışveriş merkezinin dışında faaliyet gösteren Quick Test adlı bir firma için pazarlama araştırmasında çalışmaya başladı.”

Carol Baldwin, Alec Baldwin
Alec Baldwin ve annesi Carol (Matt Baron/BEI/Shutterstock).

“1991’de meme kanseri teşhisi kondu,” diye devam etti obit. “Hayatta kaldıktan sonra, SUNY Stony Brook ile bir çaba başlatmak için Long Island çapında bir meme kanseri destek grubuna katıldı. Üniversitenin o zamanki başkanı Shirley Strum Kenny’nin desteğiyle, Stony Brook’taki kampüste Carol M Baldwin Meme Kanseri Araştırma Fonu açıldı. Birkaç yıl sonra SUNY Upstate Üniversitesi ile işbirliği içinde başka bir bölüm başlatıldı. Birleşik çabalar, amaç için milyonlarca dolar topladı.”

Açıklama Alec’in bir sözüyle sona erdi. “Annem bana ikinci perdeleri öğretti. Ve üçüncüler de. Hayatının son 25 yılını, çok fazla enerjisini adadığı dava için bir savaşçı ve şampiyon olarak geçirdi. Hepimiz onun başarılarından son derece gurur duyuyoruz.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/alec-baldwin-mother-carol-death-tribute/

Yorum yapın

SMM Panel