Alec Baldwin Neden Çocuk Sahibi Olduğunu Açıklıyor – Hollywood Life


Alec Baldwin çocukları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Lexie Moreland/WWD/Shutterstock

Alec Baldwin64, o ve karısının “neden” olduğunu açıkladı Hilaria Baldwin, 38, çocuk yapmaya devam et. bu 30 Kaya Star, 14 Nisan’da Instagram’da bir yaşındaki kızının sevimli bir videosunu paylaştı. Maria Lucia kameraya iki ön dişini gösterirken cooing.

“İnsanlar nedenini soruyor. Bu nedenle. Ebeveyn olmak nihai yolculuktur” Cumartesi gecesi canlı aktör değerli klibin altyazısını yaptı. 2012 yılında dünyaevine giren evli çift, 29 Mart’ta sosyal medyadan bir bebek beklediklerini duyurmuştu. 7. Alec de kızı paylaşıyor İrlanda Baldwin26, eski ile Kim Basinger.

Alec Baldwin çocukları
Alec Baldwin ve Hilaria Baldwin, yedinci çocuklarını birlikte karşılamaya hazırlanıyorlar (Andrew H. Walker/Shutterstock)

Alec ve Hilaria’nın hayranları, çiftin yedinci çocuklarını birlikte beklediklerini öğrendiklerinde şok oldular. Onlar zaten kızların ebeveynleri carmen8 ve Maria Luciave oğulları Rafael6, Leonardo5, Romeo3 ve Eduardo “Edu” 1.

Takipçileriyle, “Geçtiğimiz birkaç yıldaki birçok iniş çıkıştan sonra heyecan verici bir yükseliş ve büyük bir sürprizimiz var: bu sonbaharda başka bir Baldwinito geliyor”. “Ailemizin tamamlandığından oldukça emindik ve bu sürprizden fazlasıyla mutluyuz. Çocuklara söylediğimiz anı sizinle paylaşıyorum – gördüğünüz gibi çok heyecanlılar! Yeni bebeğimiz hayatımızda çok parlak bir nokta.”

Açıklamanın ardından İrlanda, babasının başka bir çocuk sahibi olma kararı hakkında konuştu. Uzun bacaklı model, 7 Nisan’da Instagram’da uzun bir mesaj paylaştı ve babasının büyüyen ailesine hitap etti. Model, “Babama ve ailesine endişe verici bir şekilde takıntılı olan insanlardan sayısız mesaj alıyorum” diye yazdı. “Sanırım birçok insan bunlardan herhangi birini üstlendiğimi varsayıyor, işte burada ücretsiz – bu beni ilgilendirmez. Bir teklif için ulaşan tüm medya kuruluşlarına – işte teklifiniz. umurumda değil.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/14/alec-baldwin-explains-why-he-keeps-having-kids/

Yorum yapın