Alec Baldwin Kasten Adam Öldürmekten Suçlu Olmadığını Kabul Etti


Suçlamalarına ek olarak, Baldwin ve Gutierrez-Reed’in isimleri, Hutchins’in görüntü yönetmeniyle bağlantılı olarak darp, ihmal, kasıtlı duygusal sıkıntı ve konsorsiyumu kaybetme iddiasıyla Ukrayna’da yaşayan ebeveynleri ve kız kardeşi tarafından açılan bir hukuk davasında da yer alıyor. ölüm. Oyuncu ve silah ustası hukuk davası hakkında yorum yapmadı.

Baldwin daha önce, Hutchins’in kocasının haksız yere ölüm davası açmıştı. Matthew Hutchinsoğullarının babası andros10, 2022’de açıldı. Taraflar anlaşmaya vardıktan sonra herhangi bir suç kabul edilmeden dava reddedildi.

Matthew daha sonra yaptığı açıklamada, Pas baş yapımcı olarak devam edecek. Bu ayın başlarında, filmin yapımının baharda Baldwin’le birlikte yeniden başlayacağı duyurulmuştu.

Bir basın açıklamasında, “Üretim, sendika mürettebat üyelerini kullanmaya devam edecek ve her türlü çalışan silah ve her türlü mühimmat kullanımını yasaklayacaktır.” “Canlı mühimmat sette – ve her zaman – yasaklanmıştır.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365919/alec-baldwin-pleads-not-guilty-to-involuntary-manslaughter-in-lessigreaterrustlessigreater-shooting-of-halyna-hutchins?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir