Alec Baldwin, İrlanda’nın Bebeğinin Doğumundan Sonra Büyükbaba Olmasına Tepki Verdi – Hollywood Life


Alec Baldwin, İrlanda'nın Bebeğinin Doğumundan Sonra Büyükbaba Olmasına Tepki Verdi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Lumeimages/Shutterstock

Sırada tebrikler var Alec Baldwin! 65 yaşındaki Oscar adayı oyuncu, kızı olarak ilk kez dede oldu. İrlanda Baldwin27, erkek arkadaşıyla bir kız çocuğu karşıladı Andre Allen Anjos (RAC). Alec onun yanına gitti instagram 19 Mayıs Cuma günü, İrlanda’yı kucağında küçük bir çocukken tutarken çekilmiş bir fotoğrafıyla iyi haberi kutlamak için. “İlk bebeğim ilk bebeğini doğurdu. Üçünüze çok sevgiler!” gururlu büyükbaba paylaştı.

Ünlü baba ve kızının fotoğrafı bundan daha tatlı olamazdı. İrlanda’yı eski eşiyle karşılayan Alec, Kim Basingerİrlanda pijamalarıyla babasıyla oynarken suratını buruştururken, tüm gülümsemeler sallanan şort ve polo idi.

İrlanda büyük haberi kendi başına açıklamıştı. instagram 18 Mayıs Perşembe günü. Sevgilisi RAC ve tatlı kız bebeği ile bir hastane özçekimi paylaştı. İlk aile fotoğrafında yeni kızlarının adı “Holland” yazıyordu. Yeni anne ve baba, yılbaşı gecesini sonogram fotoğrafıyla beklediklerini açıklamıştı.

Hayranların bildiği gibi, Alec aynı zamanda karısıyla büyük bir kuluçkayı paylaştığı için birkaç kez büyükbaba olma olasılığına sahip. Hilaria Baldwin. Çift, en son bebeklerini Eylül 2022’de bir kız olarak karşıladı ve çocuklarının sayısını yediye çıkardı.

İrlanda’nın annesi Kim henüz sosyal medyasında bir tebrik paylaşmasa da, Oscar ödüllü oyuncu inanılmaz derecede destekleyici birkaç gönderiyle doğumu bekliyor. 16 Mayıs Salı günü, İrlanda’nın büyüyen bir montajını paylaştı. instagramaltyazılı, “Bu benim bebeğimdi… ve yakında… onunkine sahip olacak……” Ve Anneler Günü’nde, kendisinin ve İrlanda’nın tatlı bir geçmişe ait bir fotoğrafını inanılmaz bir sevgi mesajıyla paylaşıyor ve kısmen şöyle diyor: hayatımda yapacağım en iyi şey… Bu küçük ruhu bu gezegene getirmekle bir ilgim olmuş olması…”

Görünüşe göre küçük Hollanda bir avuç aile sevgisine kapılacak! Yeni büyükanne ve büyükbabalar Alec ve Kim’i tebrik ediyoruz!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/alec-baldwin-reacts-grandfather-ireland-baby-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir