Alec Baldwin, İrlanda Doğum Yaptıktan Sonra İlk Toruna Tepki Verdi


Baldwin ailesine bir patron bebek daha katıldı.

Sonrasında Alec Baldwin ve eski karısı Kim Basingerkızı İrlanda Baldwin ilk çocuğunu karşıladı – adında bir kız bebek Hollanda—müzisyen RAC ile birlikte 30 Kaya aktör ve karısı Hilaria Baldwin ilk kez büyükanne ve büyükbaba olma konusundaki heyecanlarını dile getirdi.

18 Mayıs’ta Hilaria bir fotoğraf paylaştı çocuklarıyla—Carmen9, Rafael7, Leonardo6, romeo5, Eduardo2, Marilu2 ve Ilarya7 ay—bu ay yeni unvanlar da kazandı.

“Bütün bu teyzeler, amcalar ve biz büyükanne ve büyükbabalar, Hollanda burada olduğu için çok heyecanlıyız!!!” yazdı. “Anne ve babaya, İrlanda ve Andre’ye tebrikler. Sizi çok seviyoruz!”

Alec, “Mucize” yorumunu yaptı.

İrlanda, yeni doğan bebeğinin 18 Mayıs’ta gelişinin haberini, çiftin bir hastane yatağında beyaz bir şapkayla sarılmış Holland’ı tutarken çekilmiş bir fotoğrafını yayınlayarak paylaştı. Kuzen ise Hilaria üç kırmızı kalp emojisiyle yorum yaptı. Alaia Baldwin “Ama çok güzel görünüyorsun” yazdı.

Alec’in erkek kardeşi Billy Baldwin tebriklerini “Dünyaya hoş geldin Baby Girl Holland. Seni seviyoruz.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374857/alec-baldwin-reacts-to-birth-of-first-grandchild-after-ireland-baldwin-welcomes-baby-girl?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir