Alec Baldwin, Bekleyen Ücretlendirmeler Ortasında Aile Fotoğrafıyla Instagram’a Döndü


Alec Baldwin aile ile vakit geçirmektir.

New Mexico Bölge Savcılığı’nın Baldwin’in iki kez kasıtsız adam öldürmekle suçlanacağını doğrulamasından sadece birkaç gün sonra, 30 Kaya oyuncu Instagram’a girdi.

64 yaşındaki paylaştı bir çırpıda karısının Hilaria Baldwin oğullarından masaj almak Leonardo6, 22 Ocak’ta, “Eski ‘sırtını ovmama izin ver’ hilesi. Patates cipsi takip edecek.”

Çift çocukları da paylaşıyor Carmen9, Rafael7, romeo4, Eduardo2, Marilu22 ay ve Ilarya, 4 ay. Daha önce kızı karşıladı İrlanda27, eski karısıyla Kim Basinger.

Baldwin’in bekleyen suçlamalarının haberi, görüntü yönetmeninden bir yıldan fazla bir süre sonra geldi. Halyna Hutchins Baldwin tarafından tutulan dolu bir pervane silahı ateşlendiğinde ölümcül bir şekilde vuruldu. Pas Ayarlamak. New Mexico Bölge Savcılığı, zırh ustası Hannah Gutierrez-Reed’in de Baldwin’in karşı karşıya kalacağı aynı iki suçlamayla suçlanacağını doğruladı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362428/alec-baldwin-returns-to-instagram-with-family-photo-amid-pending-charges?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir