Alana “Honey Boo Boo” Thompson Liseden Mezun Oldu


Lauryn ayrıca kız kardeşini de övdü. instagram“Gururlu olduğumu söylemek yetersiz kalır. Bir sonraki bölümde orada tanık olmak beni şaşırttı. Ne kadar büyüdüğüne, ruhunun ne kadar güzel olduğuna ve en önemlisi her şeye rağmen ne kadar ilerlediğine şaşırdım. Adının söylendiğini duymak ve yürüyüşünü izlemek gerçekten onur verici. Hayatının bir sonraki bölümünün neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyorum. Lütfen her zaman senin en büyük hayranınım olduğunu bil ve her zaman ve sonsuza dek senin için en yüksek sesle haykıracağım. Seviyorum sen lan.”

Törenden önceki günlerde Alana’nın lisesi, Facebook gerçeklik yıldızı da dahil olmak üzere yaklaşan mezunlarından birkaçının sayfa profilleri. Onunkinde, “Birinci sınıftaki halinize söyleyebilmeyi dilediğiniz bir şey nedir?” genç cevap verdi, “Oynama! Çalışmaya başla! Sana güvenen çok fazla insan ve kazanamayacak kadar çok paran var!”

Alana ayrıca en sevdiği lise anısını paylaştı. “İp atlarken ve tüm arkadaşlarımla takılırken yakalanmamaya çalışarak koridorlarda koşuyorum” diye yazdı. “Liseyi biraz özleyeceğim.”

Alana, profilinde gelecek planlarını da açıkladı. “GMC’de eğitimime devam etmeyi dört gözle bekliyorum. [Georgia Military College] şimdilik, ama ağustos ayında yeni doğan hemşireliği okumak için Regis Üniversitesi’ne gidiyor.”

Aşağıda 2023’ün diğer ünlü çocuk mezunlarını görün:
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375072/alana-%22honey-boo-boo%22-thompson-graduates-from-high-school-and-mama-june-couldn-t-be-prouder?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir