Alana “Honey Boo Boo” Thompson Kıdemli Fotoğraflarını Çekiyor


Lise son sınıf öğrencisi geliyor.

Yeni öğretim yılı öncesinde, Alana “Bal Boo Boo” Thompson portresini çektirdi ve sosyal medya hesaplarından bir kare paylaştı.

“Kıdemli yıl !!” 16 yaşındaki 5 Ağustos gönderisinin başlığını attı, bir dizüstü bilgisayarda görüldüğü gibi okul fotoğraf çekiminden bir dizi enstantane içerir. Alana, resmi portreleri için beyaz baskılı pilili etek ve beyaz spor ayakkabılarla eşleştirilmiş geleneksel omuzları açık siyah bir üst giydi.

Diğer resimlerde, 2023 mezunlarının gelecekteki sınıfı, ön tarafında pembe ile yazılmış “SENIOR” yazan başka bir siyah sweatshirt için üstünü değiştirdi.

Alana’nın kız kardeşi Lauryn “Pumpkin” Shannon da kilometre taşını şu şekilde işaretledi: gençlerin fotoğraflarını yayınlamak sarı-mavi kep ve cüppeyle poz veriyor. Kıdemli ile ne kadar gurur duyduğu hakkında fışkırdı.

22 yaşındaki Lauryn, Instagram’da “Bugün o kadar da küçük olmayan kız kardeşimin kıdemli fotoğraflarını çektirdi” diye yazdı. “Size atılan tüm olasılıklara karşı ne kadar ileri geldiğiniz için çok gurur duyuyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341089/alana-honey-boo-boo-thompson-takes-her-senior-photos?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir