Alabama Barker, Travis’in Hastaneye Yatırılmasından Sonra Destek İçin Hayranlarına Teşekkür Etti – Hollywood Life


Alabama Barker16 yaşındaki hayran babasına destek olduğu için çok müteşekkir Travis Barker, 46, aldı. bu yanıp sönme-182 28 Haziran’da pankreatit ile hastaneye kaldırılan davulcu, Alabama’nın Instagram Stories’de “dualar” için yürek parçalayıcı bir ricada bulunmasına neden oldu. Alabama, ertesi gün yeni bir mesaj paylaştı ve ünlü babası görünüşte iyileşmeye devam ederken hayranlarına destekleri için teşekkür etti.

Alabama, yukarıda görüldüğü gibi yazısında, “Tüm dualarınız ve sevginiz için teşekkür ederim, hepinizi takdir ediyorum ve hepinizi seviyorum” diye yazdı. Mesajı Travis’in dövme dolu elinin yanındaki masanın üzerinde duran elinin tatlı bir fotoğrafı üzerinden paylaştı. Fotoğrafın Travis’in Los Angeles’taki Cedars Sinai Tıp Merkezi’ne götürülmesinden önce mi sonra mı çekildiği belli değil.

Alabama’nın üvey kardeşi, Atiana De La Hoya’nın fotoğrafı.23 yaşındaki üvey babası hastaneye kaldırıldıktan sonra da şükran sözlerini paylaştı. Atiana, IG Stories’inde basit beyaz bir arka plana karşı “Şu anda yolumuza gönderilen sevgi ve duaların dökülmesi için teşekkür ederiz” diye yazdı. “Duyulur, hissedilir ve takdir edilir” dedi ve mesajını bir “Xx” ile tamamladı.

Travis Barker
Travis Barker ve Alabama Barker (Fotoğraf: Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

28 Haziran’da Travis, yeni karısının yanında sedyeyle Los Angeles bölgesindeki bir hastaneye götürülürken görüldü. Kourtney Kardashian, 43, hayranlar arasında bir endişe fırtınasına neden oldu. Aynı gün “Tanrı beni korusun” yazan tweet’i birçokları için endişeleri artırdı. Kourtney, kocasının sağlık sorunlarını sosyal medyada henüz ele almadı. Travis’in kendini iyi hissetmesi ve yakında ayağa kalkması için dua ediyoruz.

“Kravis” 22 Mayıs’ta İtalya’nın Portofino kentindeki gösterişli düğünlerinde ailelerini resmen bir araya getirdi. Travis’in kızı Alabama ve oğlu Landon18 yaşında, eski karısıyla paylaştığı shanna moaklerShanna’nın boks efsanesine sahip kızı olan üvey kızı Atiana da orada mıydı? Oscar de la Hoya’nın fotoğrafı.. Kourtney’nin eski eşinden üç çocuğu Scott DisickPenelope9, Duvarcı12 ve Saltanat Disick7, – ayrıca muhteşem düğünlere tanık olmak için İtalya’ya uçtu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/alabama-barker-thanks-fans-dad-travis-hospitalized/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir