Alabama Barker, Travis Barker Hastaneye Kaldırıldıktan Sonra Dua İstiyor


Alabama Barker hayranlarından babayı tutmalarını istiyor Travis Barker tıbbi bir olay yaşadıktan sonra düşüncelerinde.

Blink-182 davulcusu, 28 Haziran’da Los Angeles’taki Cedars-Sinai Tıp Merkezi’ne ambulansla getirildi. Eşi Kourtney Kardashian Hastanede kaldığı süre boyunca yanındaydı.

Akşam, Travis’in 16 yaşındaki kızı Alabama, Instagram Hikayesine giderek hayranlarına “Lütfen dualarınızı gönderin.” Diğer detayları paylaşmadı.

Bu arada, Travis görünüşe göre tıbbi korkusundan bahsetmişti. heyecan “Tanrım beni korusun” yazarak. (Ancak, aynı zamanda işbirlikçisi ve arkadaşının söylediği bir şarkının adıdır. Makineli Tüfek Kelly Mart ayında yayınlandı.)

E! News, yorum için temsilcisine ulaştı ancak geri dönüş olmadı.

Travis’in sağlık acil durumu, kendisi ve Kourtney’in İtalya’nın Portofino kentinde “yapıyorum” demelerinden sadece bir ay sonra geldi.

Dolce & Gabbana kurucularında düzenlenen İtalyan düğünlerine katılanlar Domenico Dolce ve Stefano Gabbana‘s Villa Olivetta – Kourtney’nin çocukları dahil Duvarcı12, Penelope9 ve Saltanat7 ve Travis’in kızı Alabama, oğlu Landon18 ve üvey kız Atiana De La Hoya’nın fotoğrafı.22.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336153/alabama-barker-asks-for-prayers-after-travis-barker-is-hospitalized?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir