Al Roker’in Kızı İlk Torununa Hamile – Hollywood Life


Al Roker'in Kızı İlk Torununa Hamile – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Zorlu bir 2022’nin ardından, Al Roker 2023 tahmininde biraz güneş var. 68 yaşındaki sevgili Bugün meteoroloji uzmanı ilk kez dede olacak! Al’ın en büyük kızı, Courtney Roker Lagaeski karısıyla paylaştığı Alice Çaneşiyle birlikte ilk çocuğunu beklediğini açıkladı, wesley laga14 Mart Salı günü.

ona götürmek instagram, güzellik kendisinin ve Wesley’nin yıllar içindeki romantizminin sevimli bir videosunu (yukarıda) paylaştı. “Yeni bir macera başlıyor ❤️🍼” yazısıyla çift, yaklaşan mutluluk paketlerinin sonogramını ortaya çıkarmak için klibin son anlarına kadar bekledi! Tamamen sevimliydi ve onunla daha da tatlı hale geldi. Mariah Carey’nin Arka planda “Always Be My Baby” çalıyor.

Tabii ki, gururlu baba Al yorum yaptı ve hatta yeni torunu tarafından nasıl çağrılmasını istediğine dair bir öneride bulundu. “İşte başlıyoruz!!! Çok çok çok mutlu!!!!! Siz çocuklar,” diye yazdı Al, “‘Pop-Pop’a gidiyoruz” diye ekledi. Karısı ve Courtney’nin üvey annesi, Deborah Roberts, ekledi, “”Bu çok çok heyecan verici!!! 😍😍” Al kızı da paylaşıyor Leyla24 ve oğlu Nicolas20, Deborah ile.

Haziran 2021’de New Jersey, Allentown’daki The Ashford Estate’te dünyaevine giren Courtney ve Wesley, babasının şovuna da açıklama yaptı. “Ailemize yeni bir üye kattığımız ve hayatımızın bu yeni bölümüne başladığımız için çok heyecanlıyız” dedi. Bugün.com. “Küçük mucizemiz için gerçekten kutsanmış ve heyecanlı hissediyoruz.”

Al Roker'in Kızı İlk Torununa Hamile – Hollywood Life
Al Roker, büyükbabası olarak “pop pop” olarak anılmak istiyor (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Zor bir yılı geride bırakan Al için harika bir haber. Kasım 2022’de Al, bacaklarında ve ciğerlerinde kan pıhtılaşması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Birkaç hafta sonra serbest bırakıldı, ancak Şükran Günü’nde doktorların bakımına geri döndü ve Al, 27 yıl sonra ilk kez ikonik Macy’s Day Şükran Günü Geçit Törenini kaçırmasına neden oldu!

Deborah’ın yanında oturduğu Ocak ayına kadar gösteriye geri dönmedi. Bugün Al’ın sağlık korkusunun büyük bir sorun olduğunu belirledi ve açıkladı. “Al’ın burada olmasının çok ama çok önemli bir şey olduğunu unutmadık. O yaşayan, nefes alan bir mucizedir. Gerçekten öyle. Abartmıyorum, sanmıyorum. Al çok, çok, çok hasta bir adamdı ve çoğu insanın bunu bildiğini sanmıyorum,” diye onayladı Deborah.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/al-roker-daughter-pregnant-first-grandchild/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir