Al Roker, Bugünkü Sürpriz Ziyaretinde Gözyaşlarına Baktı


bu Bugün ekip destansı bir sürpriz yaptı Al Roker.

Evde son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunlarının üstesinden gelirken, NBC sabah ekibinin personeli uzun zamandır gösterdiği çabayı göstermeye karar verdi. Bugün hava durumu sunucusu onu ne kadar özlediklerini tatlı bir tatil sürprizi.

14 Aralık bölümünde, Bugün çapalar da dahil olmak üzere birkaç personelin bir klibini gösterdi Hoda Kotb ve Savannah Guthrieyapımcılar, ekip ve güvenlik – evinde Noel şarkıları söylüyor.

Al’ın karısının yardımıyla Deborah Robertssabah programı ekibinin birkaç üyesi, arkadaşlarını ve meslektaşlarını şaşırtmak için Noel Baba şapkaları giymiş sessizce Al’ın evine geldi.

Al, Savannah ve Hoda’nın kapıyı çalmasına cevap verdikten sonra hepsi şarkı söylemeye başladı. “Jingle Bells” şarkısını söylemeyi bitirdikten sonra şaka yaptı, “Bunu bir teşvik olmadan yapman çok etkileyici.”

Ama sonra içten minnettarlığını paylaşarak daha ciddi bir hal aldı.

“Hepinizi çok ama çok özledim, tüm bu yüzler,” diye devam etti Al. “Benim için, ailemiz ve benim dayanağım olan Deborah’ım için dünyalara bedel. Çok teşekkür ederim. Gerçekten minnettarım.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358273/watch-al-roker-break-down-in-tears-during-surprise-visit-from-lessigreatertodaylessigreater-family?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir