Al Roker, ‘Bugün’ Personeli Ona Noel Serenatını Söylerken Gözyaşları İçinde – Hollywood Life


Al Roker, 'Bugün' Personeli Ona Noel Serenatını Söylerken Gözyaşları İçinde – Hollywood Life
Görüntü Kredisi: Nathan Congleton/NBC

Al Roker Bu sezon tatil neşesine büyük bir yardım var! Geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldıktan sonra memleketine dönen sevilen hava durumu sunucusu, tedavi altına alındı. Bugün programın 14 Aralık Çarşamba günü iş arkadaşlarının New York’taki evinin önünde Noel şarkılarıyla ona serenat yaptığını gösterin. Al, “Bunu bir uyarı olmadan yapmış olman etkileyici,” diye şaka yaptı. Hoda Kotb, Savannah Guthrie ve televizyon ekibinin geri kalanı gözyaşlarını silerken. Aşağıda izleyin!

Klipte birkaç düzine Bugün Hoda ve Savannah liderliğindeki şov çalışanları, Noel Baba şapkalarını taktılar ve karısı, TV muhabiri arkadaşı olarak Al’ın kumtaşının önünde sıraya girdiler. Deborah Roberts, “Al, sanırım birisi senin için burada.” Al dışarı çıkıp kalabalığı görünce ve duygusal olarak yıkılmaya başladığında, şarkıcılar “Noel için Evdeyim” şarkısını söylemeye başladılar ve “I’ll” yerine “Al” koydular.

“Sadece hepinize teşekkür etmek istiyorum. Uzun, zorlu bir işti ve hepinizi çok ama çok özledim ve tüm bu yüzler, sadece benim ve ailemiz için dünyalar anlamına geliyor, ”dedi Al inanılmaz selamlamanın ardından. Az önce benim rock’ım olan Deborah’ım. Sadece çok teşekkür ederim. Gerçekten onu takdir ederim.”

Al Roker, 'Bugün' Personeli Ona Noel Serenatını Söylerken Gözyaşları İçinde – Hollywood Life
Al Roker, Aralık 2022’de hastaneden iyileşirken evinde ‘Bugün’ çalışanları tarafından serenatlandı. (Nathan Congleton/NBC)

Sadece birkaç gün önce, Al ilk görünümünü yaptı. Bugün sağlık korkusundan sonra izleyicilere vermek ve güncellemek. Sanal bir röportajda Al, “Zor bir iş oldu, bunu inkar etmeyeceğim. Şimdiye kadarki en zoruydu ve biliyorsun ben de ameliyatlardan nasibini aldım.

Kasım ayında Al, bacaklarında ve ciğerlerinde kan pıhtılaşması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Birkaç hafta sonra serbest bırakıldı, ancak Şükran Günü’nde doktorların bakımına geri döndü ve Al, 27 yıl sonra ilk kez ikonik Macy’s Day Şükran Günü Geçit Törenini kaçırmasına neden oldu!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/al-roker-tears-today-staff-christmas-songs/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir