Al Pacino’nun Bebeği Noor Alfallah İle Planlanmamıştı – Hollywood Life


noor alfaallah al pacino


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Felipe Ramales / Bay Fotoman / SplashNews

Gibi Al Pacino kız arkadaşıyla dördüncü kez baba olmaya hazırlanıyor Nur Alfaallahçifte yakın kaynaklar, yeni bir rapora göre, birlikte ebeveyn olmayı planlamadıklarını ortaya çıkardı. TMZ. 83 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu ve 29 yaşındaki Noor, hamile olduğunu duyurduklarında sadece yaklaşık bir yıldır çıkıyorlar.

Çifte yakın kaynaklar, Noor’un hamileliğinin TMZ’nin ifadesiyle “tamamen sürpriz” olduğunu ve ilişkilerinin nispeten yeni olduğunu düşündüklerini söylediler. Çift, ilk kez Nisan 2022’de romantik bir bağ kurdu ve internet sitesi, Al’ın başka bir çocuk sahibi olmak için “ateş etmediğini” söyledi.

Al Pacino'nun Bebeği Noor Alfallah İle Planlanmamıştı – Hollywood Life
Noor, 2019’da West Hollywood’da Craig’s’de görülüyor. (Mr Photoman / SplashNews)

Noor’un 8 aylık hamile olduğu birden fazla kaynak ve Al’ın temsilcisi tarafından 30 Mayıs Salı günü doğrulandı. vaftiz babası aktör dördüncü kez baba olacaktı, temsilcisi haberi doğruladı TMZ. Yeni bebek, Noor’un ilk çocuğu ve Al’ın dördüncü çocuğu olacak. En büyük kızını paylaşıyor Julie Marie, 33, ile Julie Tarrant, ve ikizleri var anton james Ve Olivia, ikisi de 22, ile Ulusal Lampoon’un Noel Tatili aktris Beverly D’Angelo.

Noor, son yıllarda epeyce yaşlı süperstarla bağlantı kurdu. birlikte olduğuna dair söylentiler var. Clint Eastwood, birlikte görüldüklerinde. Ayrıca daha önce Rolling Stones baş vokalisti ile çıkmıştı. Mick Jagger 2017’den 2018’e ve daha önce milyarderle bağlantılıydı Nicolas Berggruen.

Al Pacino'nun Bebeği Noor Alfallah İle Planlanmamıştı – Hollywood Life
Al, 2021’de bir ‘House of Gucci’ etkinliğine giderken görülüyor. (Felipe Ramales / SplashNews)

Çift ilk kez çıkmaya başladığında, onlara yakın bir kaynak, onun yaşlı erkeklerle olan yakınlığından bahsetti. Paltı yaş. “Pacino ve Noor, pandemi sırasında birbirlerini görmeye başladılar. Çoğunlukla çok zengin yaşlı erkeklerle çıkıyor, bir süre Mick Jagger’la birlikteydi ve sonra Nicholas Berggruen ile çıktı” dediler. “Bir süredir Al ile birlikte ve çok iyi anlaşıyorlar. bu [53-year] babasından büyük olmasına rağmen yaş farkı sorun görünmüyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/al-pacino-baby-noor-alfallah-not-planned/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir