Al Pacino, Noor Alfallah’ın Bebeği İçin DNA Testi İstedi: Rapor – Hollywood Life


Al Pacino, Noor Alfallah'ın Bebeği İçin DNA Testi İstedi: Rapor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Al Pacino Nisan ayında 83 yaşına girdi. Onun kız arkadaşı, Nur Alfallah, TMZ’ye göre, Noor hamile kaldığında Al’ın buna şaşırdığı bildirildi. bu Bir kadının kokusu yıldız, Noor’u veya başka birini hamile bırakamayacağından “o kadar emindi ki” ilk başta bebeğin kendisinden olduğuna inanmadı TMZ, Al’ın “genellikle bir erkeğin bir kadını hamile bırakmasını engelleyecek tıbbi sorunları olduğunu” bildirdi. Al, Noor’un çocuğunun kendisinden şüphelendiğini ve DNA testi istediğini bildirdi. Yayın, onun isteklerine saygı duyduğunu bildirdi ve test, Al’ın gerçekten de baba olduğunu gösterdi.

Noor’un doğum yapmasına bir ay kaldığı bildiriliyor. Al’ın iki ay öncesine kadar kız arkadaşının hamile olduğundan haberi olmadığı bildirildi. TMZ’ye göre Al öğrendiğinde “şok oldu”. HollywoodYaşamı Yorum için Al’ın temsilcisine ulaştı.

Al Pacino, Noor Alfallah'ın Bebeği İçin DNA Testi İstedi: Rapor – Hollywood Life
Noor Alfallah (MEGA)

Daha önceki bir TMZ raporu, Al’ın dördüncü çocuğu olan bu çocuğun planlanmadığını belirtti. 22 yaşında ikizleri olan Al Beverly D’Angelo ve 33 yaşındaki kızı Jan Tarrant – dördüncü bir çocuk için ateş etmiyordu. AL ve Noor’un ne kadar süredir birlikte oldukları da belli değil. Bazı raporlar, çiftin COVID-19 salgını sırasında çıkmaya başladığını iddia ediyor ve bu onları 2020 yılına kadar bir araya getirebilir. Diğer yayınlar, Al ve Noor’un sadece bir yıldır birlikte olduğunu söylüyor.

“Bir süredir Al ile birlikte ve çok iyi anlaşıyorlar” Altıncı Sayfa Noor’un daha önce de dahil olduğu bildirildi. Mick Jagger 61 yaşındaki milyarderle çıkmadan önce Nicholas Berggruen. “Babasından büyük olmasına rağmen yaş farkı bir sorun gibi görünmüyor. Zengin jet sosyete kalabalığıyla birlikte hareket ediyor ve paralı bir aileden geliyor” dedi.

Al Pacino, Noor Alfallah'ın Bebeği İçin DNA Testi İstedi: Rapor – Hollywood Life
Al Pacino (MEGA)

Noor, 2018 TV Short’ta çalışan bir film yapımcısıdır. Brosa Nostra, ona göre IMDb profili. O da bir personel üyesi olarak listelendi Lynda Obst Yapımları, görsel olarak çarpıcı gibi filmler üzerinde çalışan bir şirket yıldızlararası ve romantik komedi, Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir?.

Plansız çocuk biraz sürpriz olsa da bu haber sevinçle karşılandı. Al’ın arkadaşı ve sık sık rol aldığı, Robert De Niro Yakın zamanda baba olan da, Pacino’nun dünyaya gelen bebeği sorulduğunda Al’a geçmiş olsun dileklerini iletti. De Niro, “Tanrı onu korusun,” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/al-pacino-dna-test-noor-alfallah-baby/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir