Al Pacino, Mick Jagger’ın Ex Noor Alfallah’ıyla Akşam Yemeğine Çıktı


Merhaba de Al Pacinoakşam yemeği arkadaşı.

bu Yaralı surat aktör Venedik, Kaliforniya’da Felix Restaurant’tan çıkarken görüntülendi. Mick Jaggereski Nur Alfallah 9 Nisan’da çift birlikte ayrıldı, bir görgü tanığı E! Haberler.

81 yaşındaki Al, akşam yemeğinde siyah düğmeli gömlek, ceket ve pantolon giyerken, 28 yaşındaki Noor ise siyah dantel bir üst ve deri pantolon giymişti.

İkisi birlikte ayrılırken restoranda yalnız değillerdi. Al ve Noor’a bir grup arkadaş katıldı. Jason Momoa ve Julian SchnabelJason’a göre Instagram gönderisi.

Grup, Julian’ın Los Angeles’taki Pace Gallery’de açılan “Esme İçin—Sevgi ve Sefillikle” sergisini kutladı. 21 Mayıs’a kadar sürecek sergisinde 13 kadife tablo ve büyük bir bronz heykel yer alıyor. Instagram.

42 yaşındaki Jason bir gönderi paylaştı. Fotoğraf Yedili masanın Instagram’da “muhteşem gece” ile birlikte akşamın erken saatlerinde galerideki herkesin görüntüleriyle birlikte, “efsanelerle akşam yemeğinin tadını çıkardığım için çok müteşekkirim. Tüm aloha j.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326885/al-pacino-steps-out-for-dinner-with-mick-jagger-s-ex-girlfriend-noor-alfallah?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın