Aktris Yeşil Elbiseyle Sersemletiyor – Hollywood Life


Bu yılki gösteride sunum yapan komedyen, Oscar’ın kırmızı halısında kesinlikle muhteşem göründüğü için hayranlarına bir ziyafet verdi. Resimlere bakın!

Tiffany Haddish Şanslı adaylardan birine Oscar takdim edeceği 2022 Akademi Ödülleri’nde kırmızı halıyı devraldı.. 27 Mart Pazar günü Hollywood’daki Dolby Tiyatrosu’na gelen 42 yaşındaki muhteşem komedyen, göz kamaştırıcı yeşil Dolce & Gabbana elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti. Saçlarını kısa ve sarışın tutuyordu. Tiffany, makyajını minimumda tutarak, sadece koyu kırmızı ruj ve rimel dokunuşuna izin vererek, doğal güzelliğinin parlamasına izin verdi. Sofistike görünüm, ışıltılı küpeler, kalın bilezikler ve bir çift tasarımcı yüksek topuklu ayakkabılarla tamamlandı.

Tiffany Haddish
Tiffany Haddish, 2022 Oscar’larında şaşkına döndü. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Bu yılki Oscar’lar, pandemi nedeniyle son iki kez uygulanan kısıtlamaların ardından tüm ihtişamına geri dönüyor. Dolu, canlı bir izleyici kitlesinin önünde, Tiffany– birlikte Daniel Kaluuya, Wesley Snipes, Naomi Scott, Mila Kunis, ve John Travolta – akşam boyunca imrenilen ödülleri dağıtacak. Lady Gaga, Chris Rock, Rosie Perez, Yuh-Jung Youn ve Zoë Kravitz daha önce de sunucu olarak duyurulmuştu.

Oscar’ın yapımcısı “Filmler bize ilham veriyor, bizi eğlendiriyor ve bizi dünyanın her yerinde birleştiriyor” dedi. Will Packer bir açıklamada söyledi. “Bu yılki gösterinin kesin hedefi bu ve filmin gücünü kutlamamıza ve film yapımında yılın en iyilerini onurlandırmamıza yardımcı olmak için Oscar sahnesine katılan ilk yıldız dizisine hoş geldiniz demekten heyecan duyuyoruz.”

Tiffany Haddish
Tiffany Haddish yeşil bir Dolce & Gabbana numarası giydi. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Bu arada Tiffany, Oscar sürecinin iniş çıkışlarına yabancı değil. 2017’lerle büyük atılımını yaptığında Kız Gezisi, aktris, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü’ne aday gösterilmek üzere birçok eleştirmenin kısa listesinde yer aldı. Komedi rollerinin tanınması alışılmadık bir durum olsa da, ne yazık ki oluyor Marisa Tomei için Kuzenim Vinny ve Melisa McCarthy için nedime. Tiffany prestijli New York Film Eleştirmenleri Birliği ödülünü kazandığında ve Eleştirmenlerin Seçimi tarafından aday gösterildiğinde bu olasılık daha da fazla ilgi gördü. Ancak, başını sallamadan, gece okulu star, adını talihsiz Oscar snubs grubuna ekledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/27/tiffany-haddish-oscars-2022-dress-photos/

Yorum yapın