Aktris İlk Çocuğunu Kocasıyla Karşılıyor – Hollywood Life


Aktris İlk Çocuğunu Kocasıyla Karşılıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: JPA / AFF-USA.COM / MEGA

Sırada tebrikler var Gina Rodriguez ve onun kocası Joe Locicero! 38 yaşındaki çocuk, 18 Mart Cumartesi günü koşum takımı içinde yeni doğmuş bebeğiyle yürüyüş yaparken görüldüğü için sevimli çift, geçtiğimiz haftalarda ilk çocuklarını birlikte karşıladı. Jane Bakire Yıldız, siyah tişört, eşofman ve Nike spor ayakkabılarla rahat bir şekilde giyinirken bebeğiyle bağ kurdu. Günlük posta. HollywoodYaşamı henüz kendi ifadesiyle ele alması gereken çocuğunun doğumuyla ilgili olarak Gina’nın temsilcilerine ulaştı.

Temmuz ayında, Gina onu yanına aldı. instagram Joe’nun çift için mini bir kaçamak sırasında büyük soruyu ortaya çıkardığını ortaya çıkarmak için. Çok sevimli gönderide Gina, Joe ile hayatından farklı kesitler paylaştı ve her biri çiftin öpüştüğünü gösteriyordu. Güzel bir film müziği eşliğinde montajın sonuna doğru Calum Scott’ın “Sebep Sensin, ”Gina, yakışıklı kocası onu arkadan tutarken aynada pozitif bir hamilelik testi tutarken gözlerinde yaşlar vardı. Ayy!

Aktris İlk Çocuğunu Kocasıyla Karşılıyor – Hollywood Life
Gina Rodriguez ve kocası Joe Locicero yeni ebeveynler! (JPA / AFF-USA.COM / MEGA)

Gina’nın yorum bölümü, ünlü arkadaşlarından birkaçı da dahil olmak üzere sevgi ve destek sözleriyle doldu. Taraji P.Henson “Senin adına çok mutlu oldum” yazdı. Brittany Kar “Yaaaaaay aşkım!! ÜÇÜNÜZ için çok sevgiler.” Ve onun Jane Bakire kostar Jaime Kamil ekledi, “Kalbim ikiniz için patlıyor.”

Bekleyen çift, Mayıs 2019’da Gina’nın büyük gününün başka bir özel videosunu Instagram’da paylaşmasıyla evlendi. Bir yıl önce girişimciyle nişanlandığını doğruladı ve şunları söyledi: ET, “Hayat güzel. Aşk güzeldir. harika yaptı [with the ring]. Harika yaptı. Evet, çünkü bu benim tarzım, değil mi? Tüm önemli olan bu. Neyi sevdiğimi biliyor ve kalbimi biliyor ve harika.

Popüler TV şovunda Gina’nın babasını oynayan Jaime de çift hakkında çıkışa fışkırdı. “İnanılmaz, çünkü seviyoruz [Gina] çok,” dedi o sırada. “O ailenin yakın bir arkadaşı… Gina’yı ve onu ne kadar sevdiğimizi ve çocuklarımızın onu ne kadar sevdiğini bilmek, o ailenin bir parçası, bu yüzden bir aile üyesi başarılı olduğunda veya başarılı olduğunda bunu kutlarsınız.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/18/gina-rodriguez-baby-born-gives-birth-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir