Aktris İkinci Çocuğunu Doğurdu – Hollywood Life


Billie Lourd hamile


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Billie Lourd iki çocuk annesi! 30 yaşındaki Amerikan korku hikayesi Oyuncu, babasının iddiasına göre 12 Aralık Pazartesi günü ikinci çocuğunu dünyaya getirdi. Bryan Lourd62. Sırasında “Kızımın dün gece bir bebeği oldu” dedi. ÇeşitlilikFırsatçıların Kahvaltısı 13 Aralık’ta California’da. “Hastaneden 1:30’da ayrıldım ve bu sabah 6’da oraya gittim. [a.m.] Biraz yorgunum ama mutluyum… Her şey harika. Bu yüzden dolaşırsam, bunun nedeni adrenalinin hala akmasıdır.”

Bu, Billie’nin kocasından ikinci çocuğu. Austen Rydell, 30. Çift hamileliklerini gizli tuttu ve Eylül 2020’de ailelerine bir erkek bebek kattıklarını açıkladığında hayranlarını şaşırttı. Billie, yeni doğan oğlunun minik ayaklarını gösteren duyuru fotoğrafına “Kingston Fisher Lourd Rydell ile tanışın,” açıklamasını yaptı. O sırada Billie ve Austen nişanlıydı. Mart 2021’de Meksika, Cabo San Lucas’ta güzel bir kumsal düğününde koridorda yürüdüler.

Billie ve Austen, Billie’nin filminin Londra galası için halıda yürürken ikinci hamileliklerini açıkladılar. Cennete Bilet, 7 Eylül 2021’de. Aktris, bebek yumruğunu gururla tutarken kolları fırfırlı, ışıltılı pembe bir elbiseyle kırmızı halıda parıldadı. Ne kadar ilerlediğini açıklamasa da, hamileliğinin en azından yarısına gelmiş gibi görünüyordu.

Billie daha önce koronavirüs pandemisinin başlangıcında hamile olmanın nasıl bir şey olduğundan bahsetmişti ve bunu ikinci hamileliğiyle karşılaştırmıştı. “Hiçbir yere gitmedim. Battaniye ördüm ve izledim SopranolarThe Wire’ı izledim ve kanepemden ayrılmadım” dedi. İNSANLAR. “Çok farklı bir havası vardı.” Daha sonra bu sefer çok daha meşgul olduğunu fark etti. “Yaptım Amerikan korku hikayesive sonra Londra’da çektiğim diğer filmi tamamladım,” diye açıkladı.

Billie Lourd hamile
Billie Lourd ve Austen Rydell, ‘Ticket to Paradise’ın 2022 galasının halısında yürüyor (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

Billie, ikinci hamileliğini açıklamadan önce anne olmaktan duyduğu gurur hakkında fışkırdı. “Hafifçe söylemek gerekirse, Kingston’ın Annesi olmak tüm zamanların en harika şeyi. Bunun beni evrendeki en mutlu insan yaptığını söylemek, onun Annesi olmanın bana nasıl hissettirdiğini tarif etmek için çok yumuşak bir cümle,” diye yazdı, çarpıcı bir hamilelik çekimi ve merhum annesiyle birlikte fotoğraflarının yanında, Carrie Fisheryıllar geçtikçe instagram.

“Ama Anneler Günü’nün bir Anne olarak bana getirdiği sevince rağmen, kendi Annemi çok özlememe neden oluyor,” diye devam etti. “Ama her yıl söylediğim gibi, Anneler Günü’nün yalnızca klasik bir mutluluğa damgasını vurmasına gerek yok. Aynı anda birçok şey olabilir. Anneler gününüz kutlu olsun ama aynı zamanda üzgün / yalnız / yabancılaşmış/acılı / garip / garip / kederli (hala bu kelimeyi bir şey yapmaya çalışıyorum) / vs. Anneler günü!!! İhtiyacı olan herkese ve herkese sevgilerimi gönderiyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/billie-lourd-baby-born-gives-birth/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir