Aktris Arkadaş Tarih – Hollywood Life


Kaley Cuoco


Galeriyi görüntüle

Emmy adayı oyuncu Kaley Cuoco36 yaşında, başarılı bir kariyere sahip oldu ve 8’i de dahil olmak üzere birçok büyük şovda yer aldı. Basit kurallar, Big bang teorisi, ve Uçuş görevlisi. Ayrıca aşk hayatı için yıllar boyunca manşetlerde bulundu. California yerlisinin iki başarısız evliliği oldu: ilk evliliği ryan tatlı34, 2013-2016 yılları arasında evli olduğu ve ikinci eşi karl aşçı29, 2018 ve 2021 arasında gerçekleşti.

Nisan 2022’de yaptığı bir röportajda “bir daha asla evlenmeyeceğini” açıklamış olsa da. çekicilik, kalbini tamamen kapatmadı ve tekrar çıkıyor. Aslında o da söyledi çekicilik “uzun süreli bir ilişkiye veya ortaklığa sahip olacak” birini bulmayı çok isterdi. Peki, kiminle çıktı ve şu anda onun kalbine sahip olan biri var mı? Tüm erkek arkadaşları hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Kevin Zegers

Kaley Cuoco ve Kevin Zegers
Kaley Cuoco ve Kevin Zegers, 2003’te Teen Choice Ödülleri’ne birlikte katıldılar (Fotoğraf: Shutterstock)

Kaley ve Kanadalı aktör Kevin Zegers37, çekim yaparken tanıştı oyuk 2003 yılında ve yaklaşık bir yıldır tarihli. Kevin en çok şundan tanımlanabilir: Hava Tomurcuğu filmlerde ve Damian Daalgard olarak Dedikoducu Kız. Kevin, altı yıllık birlikteliğin ardından 2013 yılında yetenek ajanı Jaime Feld ile evlendi. İki yıl sonra, Jaime ikiz kızları Zoe Madison ve Blake Everleigh Zegers’i doğurdu.

Thad Luckinbill

Kaley Cuoco ve Thad Luckinbill
Kaley Cuoco ve Thad Luckinbill 2004’te birlikte bir galaya katıldılar (Fotoğraf: Shutterstock)

Kale ve Thad Luckinbill47, kısaca 2004 tarihli. En çok hit CBS pembe dizisinde rol almasıyla tanınır. Genç ve Huzursuz on yıldan biraz fazla bir süredir. Ayrıca 8’de birkaç kez göründü. Basit kurallar Kayley’nin karakteri Bridget Hennessy’nin aşk ilgisini oynayan Donny Doyle olarak. Thad aktrisle evlendi ve Genç ve Huzursuz Amelia Heinle 2007’de başrolü paylaştı. O zamandan beri iki çocuğu birlikte ağırladılar.

Jaron Lowenstein

Kaley Cuoco ve Jaron Lowenstein
Kaley Cuoco ve Jaron Lowenstein katılıyor Ayrılık 2006’da galası (Fotoğraf: Shutterstock)

Ülke şarkıcısı Jaron Lowensteinİkiz kardeşi ile birlikte müzisyen ikili Evan ve Jaron’un bir parçası olan 48 yaşındaki Kaley, 2005-2006 yılları arasında Kaley’in dikkatini çekti ve onunla çıktı. 2010’dan beri müzik yayınlamıyor. Instagram biyografisinde iki kez olduğunu iddia etti. “tek vuruş harikası.” Evli görünmüyor, ancak Kasım 2020’de fışkırdığı iki küçük çocuğu var. “2 yaşındaki küçük şarkıcım Poppy’nin doğum günü kutlu olsun. Jüri, 7 aylık kız kardeşinin (Beckley) herhangi bir yeteneği olup olmadığı konusunda hala kararsız ama o iyi bir dinleyici. Çocuklarımı çok seviyorum. Gelmiş geçmiş en şirin çocuklar olduklarını söylemiyorum ama kesinlikle en çirkinler değiller. Hashtag kutsanmış, ”diye tatlı bir şekilde yazdı.

Al Santos

Oyuncu ve yapımcı Al Santos, 45, 2007’de Kaley ile bağlantılıydı, ancak ilişkilerini hiçbir zaman doğrulamadılar. En çok 2001 yapımı dizideki rolüyle tanınmaktadır. Grosse Pointe.

Josh Henderson

Josh Henderson
Josh Henderson, 2022’de LA Arts Show Açılış Gecesine katılıyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Al ve Kaley’in ilişkisine benzer şekilde, Kaley ile Kaley arasında bir aşk vardır. Josh Henderson, 40, ayrıca hiçbir zaman kamuya açıklanmadı. Josh göründü 8 Basit Şey 2002’de Kaley ile birlikteydi, ancak flört söylentileri 2007’de başladı. En dikkate değer oyunculuk kredilerinden bazıları TV dizisidir. Çaresiz Ev Kadınları, Aranjmanve Dallas.

Johnny Galecki

Johnt Galecki ve Kaley Cuoco
Johnny Galecki ve Kaley Cuoco, 2016 yılında bir Alzheimer Derneği etkinliğinde poz veriyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Johnny Galecki47 ve Kaley 12 sezonda rol aldı. Big bang teorisi tekrar tekrar kapalı bir çift Leonard ve Penny olarak birlikte. Ayrıca 2007 ve 2009 yılları arasında çıktılar, ancak büyük ölçüde gizli tuttular. Kaley, “Hayatımın çok büyük bir parçasıydı ve kimsenin bundan haberi yoktu” dedi. CBS İzle (aracılığıyla Bugün). “Harika bir ilişkiydi ama bu konuda tek kelime konuşmadık ve birlikte hiçbir yere gitmedik.”

2019’da tekrar ilişkiye giren Kaley, hiçbir zaman kötü hislerin olmadığını ve ayrılığın karşılıklı olduğunu doğruladı. “Johnny ve ben önce arkadaştık, sonra belli ki çıktık. Ayrıldığımızda komikti çünkü o zaman programdaki ilişkimiz sıcak ve ağırdı. Çok fazla yatak sahnesi vardı. Biraz, ‘İlişkiyi bitirmeye çalışıyorduk ve tekrar düşmeye devam ediyordu’ gibiydik” diye hatırladı. yüksek yaşam. “Çok hızlı atlattık ve şimdi her zamankinden daha yakınız. Her iki şekilde de olabilirdi ve bizimle gerçekten gurur duydum.”

Josh Resnik

Kaley ile bağımlılık uzmanı arasındaki ilişki hakkında çok az şey biliniyor Josh ‘Lazie’ Resnik. Ana noktalar, çıkmaları, Ekim 2011’de nişanlanmaları ve kısa bir süre sonra iptal etmeleri. Ne olduğu hakkında hiçbir ayrıntı vermediler.

Christopher Fransız

Kaley Cuoco Christopher Fransız
Kaley Cuoco ve Christopher French, 68. Yıllık Altın Küre Ödülleri, Warner Bros ve Modaya uygun 2011’deki partiden sonra (Fotoğraf: Shutterstock)

Kaley, Josh ile aktör ve Annie Automatic müzisyeni olan ilişkisinden ayrıldı Christopher Fransız40. 2011 ve 2012 yılları arasında çıkmışlar. video Humane Society’yi desteklemek için kurdukları Kaley, Chirs’i “inanılmaz erkek arkadaşı” olarak nitelendirdi. Video ayrıca Kaley’nin şarkı söylediği ve Chris’in gitar çaldığı “Somewhere Over the Rainbow” yorumunu da içeriyordu.

Çok yetenekli bir sanatçı olmasının yanı sıra Chris, eski Disney Channel yıldızının kocası olarak biliniyor. Ashley Tisdale36. İkisi 2014’te evlendi ve 2021’de Jüpiter Iris adında bir kızı dünyaya getirdi. Chris, ailesine olan sevgisini dile getirmekten çekinmiyor ve onlara tatlı bir övgü paylaştı. Instagram 2022 Sevgililer Günü’nde. “Hayatımın 2 aşkının Sevgililer Günü kutlu olsun. Onlara sonsuza dek sevgililerim diyebildiğime hala inanamıyorum,” diye yazdı Ashley’nin Jüpiter’i tutarken çekilmiş bir fotoğrafının yanına. “Çok şanslıyım.”

Bret Bollinger

Bret Bollinger Biber
Biberli Bret Bollinger, 2018’de Florida’daki The Sunset Cove Amphitheatre’da sahne alıyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Başka bir müzisyene geçen Kaley, Pepper müzisyeniyle çıktı Bret Bollinger44, 2012 ve 2013 arasında. Mart 2012’de Los Angeles’ta Lakers’a karşı Trailblazers basketbol maçında PDA’da paketlendiklerinde romantizmlerini doğruladılar. Şarkıcı ve basçı hala Pepper ile tur yapıyor ve pek de heyecanlı görünmüyor. ilişki.

Henry Cavill

Henry Cavill
Henry Cavill poz veriyor cadı 2021’de 2. Sezon Prömiyeri (Fotoğraf: Shutterstock)

Haley ve gerçek hayattaki Süpermen Henry Cavill38, Temmuz 2013’te çok kısa tarihli. Güçlü adam yıldızın şöhreti Kaley için biraz bunaltıcıydı ve ilişkilerini stresli hale getirdi. “Süpermen ile tanışana kadar beni takip eden kimsem yoktu” Büyük Patlama Teorisi yıldız ortaya çıktı Kozmopolitan 2014 yılında. “20 yıldır bu işin içindeyim ve hayatım boyunca her yere gidebilir, her şeyi yapabilirdim. Birkaç ay öncesine kadar benim bir paparazzi fotoğrafım yoktu. Tanıma çılgıncaydı.”

Henry o zamandan beri, sosyal medya sayfasına hızlı bir bakışla 1 numaralı destekçisi gibi görünen kız arkadaşı Natalie Viscuso ile devam etti. Henry, Mayıs 2021’de Instagram’da romantizmi doğruladı İleti. Profesyonel ve özel ilişkileriyle ilgili haberinde gördüğü “düşmanlığı” dile getirerek, insanların kaba sözlerinden vazgeçmelerini istedi. “Bu sosyal aydınlanma çağını birlikte kucaklayalım ve pozitiflikle ilerleyelim. Aşkta ve hayatta çok mutluyum” dedi Natalie ile bir selfie eşliğinde. “Benimle mutlu olursan çok minnettar olurum. Benimle mutlu olmaya cesaret edemiyorsan, en azından kendinle gurur duymaya çalış ve kendinin en iyi versiyonu olmaya çalış.”

Paul Blackthorne

Paul Blackthorne
Paul Blackthorne, 2019’da New York’taki NBC Ön Sunumuna Katıldı (Fotoğraf: Shutterstock)

Kaley İngiliz aktörle görüşmeye başladı Paul Blackthorne53 yaşında, 2015 yılında ilk kocası Ryan Sweeting’den boşanma davası açtıktan yaklaşık üç ay sonra. O yılın Kasım ayında, paylaşılan Paul’ün koruma yardım kuruluşunu desteklemek için tasarlanmış bir tişört giydiği bir fotoğraf. “Arkadaşım @paulblackthorne @airshepherd #KeepRhinosHorny’ye yardım et,” diye yazdı, kameraya bir başparmağını kaldırarak.

Tom Pelphrey

Tom Pelphrey
Tom Pelphrey katılıyor Ozark 2022’de 4. Sezon Finali (Fotoğraf: Shutterstock)

Kaley, romantizmiyle halka açıldı Tom Pelphrey, 39, 3 Mayıs’ta Instagram’da paylaştığı bir dağ kaçışından PDA dolu resimler ve anlık görüntülerden oluşan bir atlıkarınca aracılığıyla. “Son zamanlarda hayat… ‘güneş bulutların arasından sızıyor, gözlerime ve kalbime giren altın ışınları, griyi kırmak için sarı ışınlar’” diye yazdı fotoğraflara. Fotoğraflardan biri Tom’un onu yanağından tatlı bir şekilde öptüğünü gösterdi.

Tom en çok pembe dizilerdeki rolleriyle tanınır Yol gösterici bir ışık ve Dünya dönerken ve Netflix orijinal dizisinde Ben Davis olarak Ozark.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kaley-cuoco-boyfriends-dating-history-4725946/

Yorum yapın