Aktörün Üç Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


matthew mcconaughey çocukları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Suzanne Cordeiro/Shutterstock

  • Matthew McConaughey, ikonik rolleriyle tanınan bir aktördür. Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir, Dallas Alıcılar Kulübü, Sersemlemiş ve Kafası Karışıkve daha fazlası.
  • Toplam üç çocuğu var.
  • Yıldız, 2012’den beri Camila Alves ile evli.
  • En son, 10 Mart 2023’te bir yürüyüş macerası sırasında oğullarından biriyle sevimli bir fotoğraf paylaştı.

Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir? yıldız Matta McConaughey, 53, birçok filmdeki ikonik rolleriyle tanınan Oscar ödüllü bir aktör. Yetenekli yakışıklı, filmdeki çalışmasıyla 2014 yılında ilk Oscar’ını kazandı. Dallas Alıcılar Kulübüyanında rol aldığı Jared Leto. O ve Brezilyalı model, Camila Alves, 41, 2012’de evlendi ve o zamandan beri birlikte üç çocuğu ağırladı. Matthew sette çalışmadığında Gerçek dedektif ve dahası, sık sık sevgi dolu ailesiyle vakit geçirirken görülür. Sevimli çocukları hakkında her şeyi buradan öğrenin!

Matthew çocuklar
Matthew McConaughey ve eşi Camila Alves, üç çocuğuyla birlikte. (Suzanne Cordeiro/Shutterstock)

Oğulları Levi

Ailenin en büyük çocuğu oğulları, Levi Alves McConaughey, 14, 2008 doğumlu. Levi, anne ve babasının evlenmesinden yaklaşık dört yıl önce ortaya çıktı. Babasına çok benziyor ve sörf yapmaktan ve dışarıda vakit geçirmekten hoşlanıyor. En son Matthew, 2 Mart 2023’te Levi’s sörf “hediyelik eşyalarını” göstermek için Instagram’a gitti. “sörf hediyelik eşyaları” yazdı. fotoğraf gencin sırtı bandajlı. Ah! Camila da paylaştı sevimli fotoğraf 26 Şubat 2023’te oğlunun saçını kesen 53 yaşındaki kadın, komik fotoğrafa “Sonra bu oldu…” notunu düştü.

Matthew ve Camila’nın Kızı, Vida

Matthew ve esmer bomba düğümü bağlamadan iki yıl önce, kızlarını kucaklarına aldılar. Vida Alves McConaughey, 13, 2010’da. Vida, McConaughey-Alves ekibinin tek kızı, bu da onu babasının nihai kızı yapıyor. Ekim 2020’de, yeşil ışıklar yazar babalık hakkında açıldı İNSANLAR. O sırada outlet’e “Olmak istediğimi bildiğim tek şey bir babaydı” dedi. “Ve benim için doruk olarak kaldı. Baba olmak her zaman tek hayalimdi. … Daha önemli bir şey düşünemiyorum.”

Baba olmayı o kadar çok seviyor ki paylaşım bile yaptı. bir fotoğraf Haziran 2020’deki Babalar Günü için tüm çocuklarıyla birlikte sahilde. “#BabalarGünü’nü saygıyla” diye tatlı fotoğrafın altına yazdı. Daha önce, Anneler Günü için tüm çocuklarla büyük bir grup kucaklaşmasını paylaşan Camila’nın bayılmaya değer bir fotoğrafını paylaştı. “Ailenin kökü – anneler – ⁠ @camilamcconaughey #happymothersday” diye altyazı yazdı. posta. Çok tatlı!

Aktörün En Küçük Oğlu Livingston

Sonunda en küçük erkek çocukları ile aileleri tamamlanmış olur. Livingston Alves McConaughey, 10, 2012 doğumlu. Özellikle, Livingston ikilinin evlendiği yıl doğdu ve açıkça o yılki en iyi düğün hediyesi oldu! En son Matthew, 10 Mart 2023’te 10 yaşındaki çocukla yürüyüş yaptığı sevimli bir anı paylaşmak için Instagram’a gitti. nefes kesen fotoğraf.

Haziran 2020’de Matthew, Kasaba ülkesi onun ve Camila’nın ebeveynlik tarzı hakkında. “Bazen çocuklarınızı sevmek, onlara tam da istediklerini vermek anlamına gelir. Diğer zamanlarda, zor aşk anlamına gelir, ”diye paylaştı o sırada. “Zengin insanlar çocuklarına istedikleri her şeyi verebilirler, ancak genellikle ihtiyaç duyduklarını alamazlar. Eğer gerçekten umursarsan bir çocuğu sevmek çok daha zordur.”

Bundan önce, 2013 yılında yaptığı bir röportajda baba olmanın ona yıllar içinde öğrettiğini paylaştı. İNSANLAR. “Çocuklarınız olduğunda öğrendiğiniz şey, onların dört boyutlu düşünmeleridir” dedi Matthew. “Onlara, koşarak bir atla arkadaş olan ve sonra bir nehir gelip ayrılan bir çitanın hikayesini anlatacağım. Sonra gideceğim, ‘Son’. Ama Levi [replies], “Hayır, çita kanatlandı ve nehrin üzerinden geri uçtu.” Sonu yok, bu yüzden devam ediyor, devam ediyor!”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/matthew-mcconaughey-kids-5050815/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir