Aktörün Romantik Tarihini Öğrenin – Hollywood Life


Colin Firth Maggie Cohn


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Todd Williamson/Ocak Resimleri/Shutterstock

  • Colin Firth, dizide rol almış bir İngiliz aktördür. Mamma Mia! franchise ve daha fazlası
  • 22 yıllık evli ve eşinden iki oğlu vardı.
  • Şu anda Amerikalı bir televizyon yazarıyla çıkıyor.

Rağmen Colin Firth bir ev ismi olmayabilir, o kesinlikle Hollywood’da tanınan bir yüz. 62 yaşındaki İngiliz aktör, 2001’ler gibi bazı ikonik filmlerde rol aldı. Bridget JonesGünlük, 2005’ler Dadı mcphee2014’ler Kingsman: Gizli Servisve tabii ki ikisi Mamma Mia! filmler. Colin, profesyonel oyunculuğa 1980’lerin başında başladı. imdb sayfa ve hayranları, kariyerinin yaklaşık yarısında evli olduğunu öğrenince şaşırabilir. Artık evli olmamasına rağmen, Colin ile olan ilişkisini halka açıkladı. maggie cohn Ekim 2022’de. Colin ve Maggie’nin ilişkisi ve önceki evliliği hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Colin Firth ve Maggie Cohn

Colin Firth Maggie Cohn
Colin Firth ve Maggie Cohn yaklaşık bir yıldır çıkıyorlar (Fotoğraf: Todd Williamson/January Images/Shutterstock)

Colin ve Amerikalı TV yazarı Maggie Cohn, kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktı. Işık İmparatorluğu Ekim 2022’de Londra Film Festivali’nde prömiyer yaptı, ancak o yılın Şubat ayından beri çıktıklarına inanılıyor. Pazar günü Posta. Yeni çift, bir öğle yemeği randevusunda birlikte biraz zaman geçirirken görüldü ve o ay Batı Londra’da yürüdü ve neşeli modlarda göründü. O sırada bir tanık yayına “Birlikte derinlemesine sohbet ediyorlardı ve çok mutlu görünüyorlardı” dedi. Colin birkaç şaka yapıyor gibi göründü ve birlikte kıkırdadılar. El ele tutuşmuyor olabilirler ama kesinlikle yakın görünüyorlardı.”

Çift, suç draması üzerinde çalışırken tanıştı. merdiven. Maggie, projenin iki bölümünde yazar olarak görev yaptı. imdbColin ise karşısında rol aldı Toni Collette. Colin ve Maggie ilişkilerini gizli tuttular ve bu yazı yazıldığı sırada bu konuda kamuya açık bir şekilde yorum yapmadılar.

Maggie, bir bölüm yazmasıyla tanınır. Amerikan Suç Hikayesi (ACS) ve iki bölüm Narcos: Meksika. 2019 yılında Writers Guild Awards’da Uyarlanmış Uzun Form kategorisinde ödül aldı. ACS.

Colin Firth ve Livia Giuggioli Firth

Colin Firth Livia Giuggioli Firth
Colin Firth ve Livia Giuggioli Firth 22 yıldır evliler (Fotoğraf: Kristin Callahan/Everett Koleksiyonu)

Colin bir girişimciyle evlendi Livia Giuggioli Firth 1997 ile 2019 arasında. Livia, kurucu ortağı ve Kreatif Direktörüdür. Eko-Çağ, sürdürülebilirlik konusunda uzmanlaşmış bir danışmanlık ve yaratıcı ajans. O da kurdu Yeşil Halı Mücadelesi, yıldızların kırmızı halılarda sürdürülebilir giysiler giymesini savunan. Bu fikri, kırmızı halı randevu gecelerinde sık sık birlikte giyindiği Colin’le birlikteyken düşündü. Şirketinin arkasındaki ilham kaynağı hakkında, “Colin’in yanındaki kırmızı halılarda çevresel ve sosyal adalet konularında kampanya yapmak için yürüyeceğim gerçeğini kullanmak istedim” dedi.

Ayrıca, 2019’da Birleşmiş Milletler Moda 4 Geliştirme Ödülü’ne layık görüldü. Birkaç başarısını daha belirtmek gerekirse, ödüllü belgeselin yapımcılığını üstlendiği sürdürülebilirlik çabalarını filme aldı. Gerçek Maliyetve mini dizi Moda manzaraları.

Ne yazık ki Colin ve Livia’nın ilişkisi evlilikleri kadar başarılı değildi. 2015 ve 2016 yılları arasında ayrıldılar ve bu süre zarfında Livia, İtalyan gazeteci ile evlilik dışı bir ilişki yaşadığını itiraf etti. marco brancacciabaşına İNSANLAR. “İşler onlar için hiçbir zaman gerçekten yolunda gitmedi [after that]eski çifte yakın bir kişi anlattı İNSANLAR Boşanma duyurusu sırasında. “İlişkisinden sonra birlikte kaldıklarında neye karar verilirse verilsin, hiçbir şey bu ihaneti silemezdi. Sağlam bir aile ilişkileri olmasına ve gerçekten onu kurtarmak istemelerine rağmen artık yollarına devam etme zamanı gelmişti.”

Eski çift, 2019 yılında boşandıklarını açıkladı. “Colin ve Livia Firth ayrıldı. Yakın bir dostluk sürdürüyorlar ve çocuklarına olan sevgilerinde birleşiyorlar” dedi. İNSANLAR o yılın Aralık ayında yaptığı açıklamada. Nazikçe mahremiyet istiyorlar. Daha fazla yorum yapılmayacaktır.”

bu Bekar adam yıldız ve sürdürülebilirlik savunucusu iki oğlu paylaşıyor: Luca21 ve Matteo19. Colin’in ayrıca eski kız arkadaşından olan Will adında büyük bir oğlu var. Meg Tilly.

Colin Firth Başka Kimlerle Romantik Olarak Bağlantı Kurdu?

Yukarıda belirtildiği gibi, Colin ve oyuncu Meg Tilly 1989’dan 1994’e kadar süren beş yıllık birlikteliklerinde bir erkek çocuk dünyaya getirdi. 1990 doğumlu olan Will, ailesinin izinden gitti ve oyuncu. En son rolü, göre imdb2019’un komedisindeki bir stajyerinki, Aşk Tipi D.

Meg ve Colin ayrıldıktan sonra sevgilisiyle çıktı. Gurur ve Önyargı ortak yıldız Jennifer Ehle yaklaşık bir yıldır. “Her şey farklı olsaydı nasıl olurdu bilmek imkansız. Bilemezsin. Ama aslında, bir aşk hikayesi anlatmak zorunda olduğunuz bir aktrisle birlikteyseniz, bunun daha zor olduğunu görüyorum” dedi. Bağımsız 1997’de bir rol arkadaşıyla romantik bir ilişki içinde olmakla ilgili.

“Üzerine çizmeyi kolay bulmuyorum,” diye devam etti. “İlişkiniz, duygularınız karakterlerinkiyle aynı değil. O o kişi değil. Ve kendi hikayeni anlatmıyorsun. Bu yüzden bence kendi eşyalarını tamamen bir kenara bırakmalısın ve ilişkinizi diğer insanlar gibi yeniden düşünmelisiniz. Bu yüzden dürüst olmak gerekirse bunun yolumda durduğunu düşünüyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/colin-firth-girlfriend-5050083/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir