Aktörün İki Çocuğu Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life


Christopher Meloni, Sherman Williams, Sophia Meloni ve Dante Meloni


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Invision/AP/Shutterstock

  • Christopher Meloni, hit şovda uzun süredir Elliot Stabler rolüyle tanınan bir aktördür. Kanun ve Düzen: Özel Mağdurlar Birimi.
  • Chris ve eşi Sherman’ın iki çocuğu var.
  • 22 Ocak 2023’te Chris ve eşi, 22. doğum gününü kutlamak için kızlarıyla parti verdi.

Belki Christopher Meloni62, internetin favorisi”zady,” ama aynı zamanda iki yetişkin çocuğa bakan gerçek bir baba. Sofya22 ve Dante19, karısıyla paylaştığı Sherman Williams, 63, bir yapım tasarımcısı. İkili ilk olarak 1989’da bir TV şovunun setinde tanıştı, çünkü Christopher oyunculuk kariyerine yeni başlamıştı ve Sherman bir yapım tasarımcısı olarak çalışıyordu. bu Kanun ve Düzen: Özel Mağdurlar Birimi yıldız bir kez tarif edildi HBO serisini “son derece unutulabilir” olarak nitelendirdi, ancak Sherman’ı tam tersi olarak hatırladı. “Bununla tanışmam lazım,” diye devam etti Christopher şimdiki karısı hakkında.

Birlikte yıllar geçirdikten ve sonunda 1995’te evlendikten sonra çift, 2001’de kızı Sophia’yı ve 2004’te Dante adında bir oğlunu dünyaya getirdi. Big Apple’da iki çocuk. Sherman daha sonra yavruları için ideal bir ev hazırlayarak tasarım becerilerini ortaya koydu ve iki çocuğunu güzel bir yaşam alanında büyüttü. Mimari Özet 2017’de

En son Ekim 2022’de Chris, karısının ve çocuklarının internette kendisine “Zaddy” denmesi hakkında ne düşündüklerini açıkladı. İNSANLAR. Sosyal medya takma adı hakkında “Belirli bir dereceye kadar ikinci bir perde” dedi. “Bu bir gaz. Eğlenceli. Bilmiyorum, başka kimse Zaddy olarak taç giydi mi? Sana bir kez ihsan edildiğinde, o ata binebildiğin kadar binmelisin.” Eşinin ve çocuklarının ne düşündüğüne gelince, onlar da bunda bir eğlence buluyorlar. “Karım, çok sevimli, bunu anlıyor. Yani, ‘Eh, her neyse’ gibi. Öte yandan çocuklarım, her zaman ayda bir, ‘Gerçekten mi? Gerçekten mi?’” dedi o sırada. “Arkadaşları onlara çıkan bir meme gönderecek ya da her neyse.”

Yıllar boyunca çocuklarını “güçlendirmeye” nasıl odaklandığı, iki çocuğu ve ebeveynlik tarzı hakkında daha fazla bilgi edinin!

Sophia Eva Pietra Meloni

Christopher Meloni ve kızı Sophia Meloni
Christopher Meloni ve kızı Sophia Meloni, 2014’teki ‘Noah’ filminin galasına katılıyor. (Henry Lamb/BEI/Shutterstock)

Sophia 23 Mart 2001’de doğdu ve TV yıldızı babası aile ilişkilerini oldukça düşük tutmayı sevse de, onu yıllar boyunca birkaç kırmızı halı etkinliğine getirdi, örneğin 2021 Altın Küre. Sophia’nın kişisel ve profesyonel hayatı hakkında çok az şey bilinmesine rağmen, kesin olan bir şey var: O, yaklaşık 20.000 kişilik platformunu kullanan bir aktivist. instagram mesajlarını iletmek için takipçileri.

Biyografisinde şunu savunuyor: “Büyük olan”Parlamento Evlerinin dışında protesto etmek için 100.000 kişiyi bir araya getirme planı olan . Amaç, iklim değişikliği politikaları söz konusu olduğunda insanların değişiklik istediğini hükümete bildirmektir. Sophia, iklim değişikliği eylemi konusunda kesinlikle ciddi olsa da, kaygısız tarafını ve ünlü babasıyla evde yaşadığı hayatın önemsiz şeylerini gösteriyor, örneğin bunlar atış dizisi Mayıs 2020’de, COVID-19 salgınının başlangıç ​​aşamalarında yayınladı.

Sophia, Christopher’ın “Şimdiye Kadarki En İyi Hediye” olarak nitelendirdiği şeyi sağladığında takipçilerini ve babasının hayranlarını da güldürdü. Instagram’da 2021 Babalar Günü için. Sophia, Chris’e çerçeveli bir resim verdi. tweet yazarı Rebecca Makkai gönderildi Haziran 2021’de kullanıcılardan “en iyi ünlü gözlemleri” hakkında yorum yapmaları isteniyor. Film eleştirmeni Matt Zoller Seitz daha sonra Christopher’ı iki çocuğuyla NYC’de nasıl gördüğünü belirterek yanıt verdi. “Televizyondaki en sert adamlardan biri olan Chris Meloni’nin 2007 dolaylarında Columbus Circle’da bir brunch’ta iki yeni yürümeye başlayan çocuğu kontrol etmekte başarısız olduğunu gördüm,” diye komik bir şekilde hatırladı. Sophia daha sonra tweet’i çerçeveledi ve babasına önceki günlerini hatırlatmak için kendisinin ve kardeşi Dante’nin bir resmini ekledi! #BestGiftEver gerçekten!

Dante Amadeo Meloni

Christopher Meloni ve oğlu Dante Meloni
Christopher Meloni ve oğlu Dante. (Sıçrama Haberleri)

2 Ocak 2004 doğumlu Dante, çiftin en küçük çocuğu ve tek oğlu. 19 yaşındaki kız kardeşi gibi sosyal medya kullanmıyor olsa da babası bazı paylaşımlarda bulunuyor. kamera arkası çekimleri zaman zaman çiftin birlikte vakit geçirmesi. Chris ile 2014 yılında yaptığı bir röportajda açıkladığı gibi, görünüşe göre oğluyla güvene dayalı ve açık bir ilişkisi var. avukat çocuklarını LGBTQ içeren ve sosyal açıdan bilinçli bir evde büyüttüğünü. NFL oyuncusundan sonra Michael Sam çıktığında Christopher, o sırada 10 yaşında olan genç oğluyla olayı tartışmaktan bahsetti. “Ona ‘Bu gerçek bir erkek’ dedim. Bu cesareti olan bir adam’” dedi.

Devam etti, “Bence bu, bizi ileriye taşıyacak türden bir örnek. Daha fazla insanın ‘Artık bu aptalca yükü, bu aptalca sırrı taşımak istemiyorum, devam edelim’ demesi için. Kim olduğumun odak noktası değil.’”

Christopher, ebeveynlik tarzını 2014’te bir sohbette anlattı. Bugün Amerika. “Sanırım çocuklarım bana biraz deli derler. Ben çok fizikselim, çok sevecen. Ayrıca çok disiplinliyim ve eğitime odaklıyım. Bu bana aşılanan bir şey, hayatta tavizin olmadığı bir yer,” diye açıkladı. “Benim için işe yarayan, çocuklarımı güçlendirmek. Büyüdüğümde hiçbir gücümün olmadığını hatırlıyorum. Güç, çocukların olgunlaşmasına yardımcı olur ve onlar açısından eleştirel düşünmeyi gerektirir. Aile sürecine dahil olduklarını hissettiren bir kararla meşgul olduklarını hissediyorlar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/christopher-meloni-kids-4554323/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir