Aktör ve Yapımcı Tim Loden ile Tanışın – Hollywood Life


Yvonne Strahovski


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Invision/AP/Shutterstock

Damızlık Kızın Öyküsü yıldız Yvonne Strahovski, 40, en çok Hulu dizisindeki Serena Joy olarak biliniyor olabilir, ancak aynı zamanda ekran dışında da bir eş! Yvonne ve Tim Loden40, 2017’den beri evliler ve iki çocuğu paylaşıyorlar. Aşağıda Tim ve Avustralyalı güzelle olan evliliği hakkında bilmeniz gereken her şey var.

Tim Loden İş İçin Ne Yapar?

Yvonne Strahovski
Yvonne Strahovski ve kocası Tim Loden, 2017’de Emmy’nin kırmızı halısında. (Invision/AP/Shutterstock)

Bu evlilikteki tek aktör Yvonne değil. Aslında kocası da oyuncu, yapımcı ve yazar olarak çalışıyor. Onun resmi IMDb toplam 11 oyunculuk kredisi, üç yapımcı kredisi ve bir yazma kredisi var. En çok kısa filmin ortak yapımcılığını yapmasıyla tanınır. Yok olma ve filmde başrol Canavar Yapmak. Çalıştığı diğer projelerden bazıları şunlardır: kan hatları, harika, Korkunç Masallarve Siradisi bir aile.

Karısı gibi oyunculuğuyla dünya çapında ün kazanmamış olsa da, Tim kariyeri boyunca hala birkaç övgü kazandı. 2019 yılında Kabuslar Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazandı. Canavarlar Yapmak. İki yıl önce Tim, Kanada Çeşitlilik Film Festivali’ndeki En İyi Film ödülünü filmdeki çalışmasıyla evine götürdü. Yok olma.

Ne zaman evlendiler?

Yvonne Strahovski
Yvonne Strahovski ve Tim Loden, 2018 Emmy Ödülleri’nde. (David Fisher/Shutterstock)

Tim ve yarınki savaş star 2017 yazında evlendi. Yvonne, o yılın Eylül ayında 69. Yıllık Emmy Ödülleri’nin kırmızı halısında heyecan verici haberi açıkladı. O söyledi Günlük mail o yaz Paso Robles, California’da bir tören yaptıklarını söylediler. “Evet evlendim! Yaz bitmişti,” dedi ve ekledikten önce “Bir sıcak hava dalgası vardı!”

Tim ve Yvonne, TV dizisinde rol aldığında tanıştılar. Chuck, 2007’den 2012’ye. Çıkış, ikilinin 2012’de ayrıldığına, ancak kısa süre sonra uzlaştığına dair söylentiler olduğunu da bildirdi. Sık sık kocasının fotoğraflarını Instagram’da da paylaşıyor. 15 Kasım 2021’de Yvonne bir gönderi paylaştı. polaroid fotoğraf öpüşenlerden biri kırmızı bir kalple “Benim” yazdı.

Tim ve Yvonne’un Kaç Çocuğu Var?

Sevimli oyuncular ilk çocuklarını karşıladılar, William, 2018’de, evlendikten bir yıldan biraz fazla bir süre sonra. Yvonne tatlı haberi Instagram’da paylaştı bir fotoğrafla yeni doğan oğlunu tutarken. Paylaşımına, “Kalbim şimdiden binlerce kez milyarlarca parçaya eridi Hayatımızın en büyük sevinciyle, oğlumuzla kutsandık. Dünyaya hoşgeldin Fıstık, ailen seni ölçüsüzce seviyor ve sen zaten benim küçük hayalimsin. Kalbim çalındı!”

Üç yıl sonra, başka bir bebek aileyi karşıladı. 9 Aralık 2021’de güzel anne paylaştı diğer fotoğraf, ama bu sefer ikinci yeni doğan bebeğini taşıyor. Bu gönderiye, “Geçen hafta dünyamıza bir melek katıldı Aileye hoşgeldin aşkım seni çok seviyorum” başlığını attı.

Yvonne, çekim yaparken oğlunu işe bile getirdi Damızlık Kızın Öyküsüo söyledi Glamour İngiltere 2019’da. “Kesinlikle tüm kariyerimdeki en zor ve en zorlu anlardan biriydi. Yeni doğmuş bir bebekle işe geri dönmek ve bununla birlikte gelen tüm uyku yoksunluğu, ayrıca emziriyordum” dedi. 40 yaşındaki oyuncu, “…Setimle karavanım arasında koşuyor, istendiğinde emziriyor ve sahne çalışması yapıyordum. Tamamen ‘sefil Serena’ olmak ve sonra içeri girip bebeğime bakmaktan çok keyif almak ve sonra sahneye geri dönmek ve sonra tekrar geri gelmek ve emzirmek ve mutlu olmak çılgıncaydı. ”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/yvonne-strahovski-husband-4847075/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir