Aktif Shooter Kampüste Bildirildi – Hollywood Life


Aktif Shooter Kampüste Bildirildi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: David Zalubowski/AP/Shutterstock

Michigan Eyalet Üniversitesi, Pazartesi gecesi kampüste ateş açılmasının ardından bir kişinin ölümüne ve çok sayıda yaralanmasına yol açtıktan sonra yerinde sığınma emri verdi. CNN. Aktif atış, polisin durumla ilgili raporlar öğrenilir öğrenilmez bir şüpheliyi aramasına neden oldu ve hızla halkı bilgilendirdiler. “Şüphelinin şu anda yaya olduğu sanılıyor. Kampüs içindeki ve dışındaki topluluk üyeleri yerlerinde barınmaya devam etmelidir. Polis yanıt vermeye devam ediyor,” diye tweet attı MSU polisi resmi hesabında twitter hesap.

East Lansing kampüsündeki Berkey Hall yakınlarında saat 20:30 ET civarında ateş edildiği ve bir tweet’in kampüs topluluğuna “Lütfen hemen yerine oturun” dediği bildirildi. Bir saat sonra, kampüs polisi “IM East’te başka bir silahlı saldırı olduğu bildirildi” ve MSU polisi “şu anda yalnızca bir şüpheli olduğu anlaşılıyor” dedi. IM East, ilk atış konumundan yaklaşık bir mil uzakta bir kampüs fitness merkezidir.

“Şüphelinin tanımı, maskeli, kısa boylu bir erkek, muhtemelen Siyah. Lütfen yerinde sığınmaya devam edin. Hala kampüste aktif bir tetikçinin birden çok çağrısını alıyoruz, ”diye bir tweet okudu. Bunu kurbanlarla ilgili bir tweet takip etti. “Kurbanlar şu anda Sparrow Hastanesine naklediliyor. Brody Hall, Snyder/Phillips Hall, Mason Hall, Abbot Hall, Landon Hall, the MSU Union ve Berkey Hall temizlendi/güvenlik altına alındı” yazıyordu.

Vurulma haberinin kamuoyuna duyurulmasından kısa bir süre sonra, Michigan Valisi Gretchen Whitmer aldı twitter durumla ilgili bir gönderi paylaşmak için. “Michigan Eyalet Üniversitesi’ndeki silahlı saldırı hakkında bana bilgi verildi. Michigan Eyalet Polisi, @msupolice, yerel kolluk kuvvetleri ve ilk müdahale ekipleriyle birlikte sahada. Bu gece Sparta Topluluğu’nu kucaklayalım. Daha fazlasını öğrendikçe herkesi güncel tutacağız,” tweet okundu.

Detroit’teki Alkol, Tütün, Ateşli Silahlar ve Patlayıcılar Bürosu, kampüs polisine ek olarak, üniversitede “Aktif bir tetikçiye yanıt verildiğini” tweetledi ve büronun Detroit ofisinden bir sözcü, FBI’dan özel ajanların da yardımcı olduğunu söyledi. CNN.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/michigan-state-university-shooting-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir