Aksandan “Kurtuluyor” – Hollywood Life


Austin Butler


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Warnes Bros.

Herkes sarsıldı Austin Butler’ın Elvis Presley Oscar adayı aktör, Rock and Roll Kralı hakkında filmi çektiğinden beri aksan. Austin, Elvis aksanıyla konuştu ve sesinin muhtemelen değişeceğini kabul ediyor Tekrar. Austin, “Aksandan kurtuluyorum ama muhtemelen tüm o şarkı söylerken ses tellerime zarar verdim” dedi. Graham Norton Gösterisi göre 3 şubatta İçeriden. “Bir şarkı 40 kez çekildi.”

Austin Butler
Austin Butler, Elvis Presley rolünde. (Warnes Bros.)

beri Elvis basın turu, hayranlar Austin’in sesinin hala merhum şarkıcıya benzediğini belirtti. Oyuncu, TikTok’ta viral olan yoruma rağmen ses değişikliğini fark etmemişti. “Bunu düşünmüyorum bile. Hala onun gibi konuştuğumu sanmıyorum, ama sanırım fark etmedim çünkü bunu çok duyuyorum,” dedi Austin, Sinema Filminde Drama dalında En İyi Erkek Oyuncu dalında Altın Küre’yi kazandıktan sonra.

“Sanırım bunu, birinin başka bir ülkede uzun süre yaşamasına benzetiyorum ve hayattaki tek odak noktamın bu olduğu üç yıl geçirdim, bu yüzden eminim ki DNA’mın sadece parçaları var. her zaman bu şekilde bağlantılı olacaktır.”

Altın Küre’den sadece birkaç gün sonra, Austin’in sevgili arkadaşı Lisa Marie PresleyElvis’in tek çocuğu, kalp krizi geçirdikten sonra 54 yaşında vefat etti. Austin, Lisa Marie’nin ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte 22 Ocak’ta Graceland malikanesindeki cenazesine katıldı. Oyuncu, iki gün sonra 24 Ocak’ta ikonik şarkıcıyı oynadığı için ilk Oscar adaylığını aldı.

Austin Butler
Altın Küre’de Austin Butler. (Earl Gibson III/Shutterstock)

Austin, Elvis’ten ayrılıyor ve yeni rollere bakıyor. Onun Kumul 2 ortak yıldız Dave Bautista Austin’in yaklaşan devam filminde Feyd-Rautha’yı oynayan Elvis’e hiç benzemediğini ortaya çıkardı. “Bu adamın kim olduğunu bilmiyorum ama Austin Butler değil. Elvis değil, ”dedi Dave Bugün Amerika. “Sesi farklı, görünüşü farklı. Tavrındaki her şey ürkütücü.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/03/austin-butler-elvis-voice-getting-rid-of-accent/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir