Akon Talks Britney Spears İşbirliği ve Geri Dönüş: Röportaj – Hollywood Life


Akon Britney Spears


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

Akon dahil olmak üzere son parçası “I Need You”yu çıkardığında müzik endüstrisinde şok dalgaları gönderdi. Britney Spears‘ ikonik vokaller. Hayranların bildiği gibi, 40 yaşındaki pop prensesi şu anda “Hold Me Closer” ile başlayan büyük bir geri dönüşün zirvesinde. Eton John 26 Ağustos’ta piyasaya çıktığından beri iTunes listelerinin zirvesinde. HollywoodYaşam49 yaşındaki Akon, kendisinin de Britney ile işbirliği yapmayı “seveceğini” söyledi – ve onlardan yapmalarını isteyeceği türden bir parça hakkında konuştu.

Britney’nin vokallerini birkaç yeni parçada kullandıktan sonra, HollywoodYaşam “Akonic” adlı yeni bir albüm üzerinde çalışan Akon’a, Britney ile kendi düetini yapma konusundaki düşüncelerini, kariyeri ve kişisel mücadeleleri hakkında ne düşündüğünü sordu. Akon bize “Britney ile bir Afrobeats pistinde işbirliği yapmayı çok isterim” dedi. “Müziğini seviyorum. O harika bir sanatçı ve ben de onun bu yönünü gerçekten seviyorum.”

Akon Britney Spears
Akon (L) kısa süre önce Britney Spears’ın (R) vokallerini içeren bir parça yayınladı ve geri dönüşünün ‘çok gerekli’ olduğunu söyledi. (Matt Baron/Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Akon, “Her şey mümkün ve bence Britney’nin geri dönüşüne çok ihtiyaç var” diye ekledi. Sanatçı ile 4 parçalık bir EP olan “Konvict Kultur Presents Teemanay” Teemanay. Akon bize, Britney’nin babası tarafından yerleştirildiği 13 yıllık konservatuar çevresinde odaklanan son mücadelelerinden haberdar olduğunu söyledi. Jamie Spears70. 20 yılı aşkın süredir başarılı bir kayıt sanatçısı olan Akon, “Toksik” şarkıcı için de bazı tavsiyelerde bulundu.

Akon, “Ona tavsiyem, buna bağlı kalması ve asla pes etmemesidir” dedi. Ayrıca Britney’nin yaşadığı zorlukların onu güçlendirdiğine inanıyor ve “Yaşadığı her şey onu daha iyi bir yarın için hazırlıyor” dedi. “Hold Me Closer”dan önce, Britney 2016’dan beri yeni bir şarkı veya albüm çıkarmadı. Peki, Akon 6 yıldan uzun süredir ilk albümü için ne tür bir ses duymak ister? “Bence samimi olmalı ve son mücadelelerini temsil etmeli. Bence onun hikayesi dinlemeye değer olmaktan çok daha fazlası” dedi Akon.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/akon-britney-spears-collaboration-comeback-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir