Akademi, Will Smith’in Oscar Tokatının “Sonuçlarını” Araştırıyor


Dünyanın her yerinde duyulan tokat cezasız kalmayabilir.

Sonrasında Will Smith tokatladı Chris Kaya 2022 Oscar sahnesinde Akademi, E! olayı araştıracaklarını söylediler.

Açıklamada, “Akademi, Bay Smith’in dün geceki programdaki eylemlerini kınıyor” denildi. “Olay hakkında resmi bir inceleme başlattık ve Tüzüklerimiz, Davranış Standartlarımız ve Kaliforniya yasalarına uygun olarak daha fazla eylem ve sonuçları araştıracağız.”

Oscar’daki şeyler, 57 yaşındaki Chris’in yaptığı bir GI Jane hakkında şaka yapmak Jada Pinkett Smith, alopesi olan. Bu yorum, 53 yaşındaki Will’i sahneye çıkıp, monologun ortasında Chris’e tokat atmaya ve ardından iki kez oturduğu yerden bağırarak, “Karımın adını ağzınızdan uzak tutun.”

Akademi, bunun bir skeç parçası olmadığını doğruladı ve daha sonra bir açıklama paylaştı. heyecan“Akademi şiddeti hiçbir şekilde tasvip etmez. Bu gece, dünyadaki meslektaşları ve sinemaseverler tarafından bu anı hak eden 94. Akademi Ödülleri kazananlarımızı kutlamaktan mutluluk duyuyoruz.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324964/the-academy-is-exploring-consequences-for-will-smith-incident-at-oscars?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın