Akademi, Will Smith & Chris Rock Olayının ‘Resmi İncelemesini’ Açtı – Hollywood Life


Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, canlı Oscar töreni sırasında Will Smith ve Chris Rock arasındaki olayı incelerken ‘daha fazla eylemi araştıracaklarını’ söyleyen bir bildiri yayınladı.

Aralarında meydana gelen olay hakkında kimse konuşmadan duramayacak gibi görünüyor. Will Smith ve Chris Kaya Pazar gecesi Oscar sahnesinde ve mesele yakın zamanda ortadan kalkacak gibi görünmüyor. Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, şu anda 53 yaşındaki anın “resmi bir incelemesini” yaptıklarını açıkladı. Kral Richard 57 yaşındaki komedyene eşiyle ilgili espri yaptığı için sahneye çıkan yıldız tokat attı. Jada Pinkett-Smith‘ saç ve bulduklarına göre “daha ​​fazla eylem keşfedecek”.

“Akademi, Bay Smith’in dün geceki programdaki davranışlarını kınıyor. Resmi olarak olayla ilgili resmi bir inceleme başlattık ve Tüzüklerimiz, Davranış Standartlarımız ve Kaliforniya yasalarına uygun olarak daha fazla eylem ve sonuçları araştıracağız ”dedi. Hollywood Muhabiriokuman.

Will Smith, Chris Rock
Will Smith ve Chris Rock arasındaki olay kameralara yakalandı. (Rob Latour/Shutterstock)

Konu, büyük olasılıkla Akademi’nin yönetim kurulunun bir sonraki tam toplantısında ele alınacak. Hollywood Muhabiri daha rapor edildi. Bu toplantı her zaman törene bakar ve yanlış giden herhangi bir şey hakkında tartışmaları içerir, böylece gelecekte bundan kaçınmaya çalışabilirler.

Olayı inceledikten sonra Will’in karşılaşabileceği sonuçlardan biri, Akademi üyeliğinin askıya alınmasıdır, ancak bazı sosyal medya kullanıcılarının bahsettiği gibi, kazandığı Akademi Ödülünün elinden alındığına dair herhangi bir onay veya söz olmamıştır. tokat.

Will Smith, Chris Rock
Will Smith, Chris Rock’a tokat attıktan sonra uzaklaşıyor. (Rob Latour/Shutterstock)

Akademi’nin incelemesi, Will’in kendiliğinden sahneye çıkıp Jada’nın bir devam filminde olabileceği konusunda şaka yaptıktan sonra Chris’in yüzüne tokat atmasından sonra geliyor. GI Janegösterilen film Demi Moore kendi traş kafası nedeniyle traşlı bir kafa ile. Jada, geçmişte saç dökülmesine neden olan alopesi ile mücadelesi konusunda açık olduğundan, Will ve diğer pek çok kişi bu şakayı uygunsuz bulmuş görünüyordu. Will daha sonra En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alırken Akademiden ve diğer adaylardan olayla ilgili gözyaşları içinde özür diledi.

Chris’in tokat için Will’e karşı suçlamada bulunmayı reddettiği bildiriliyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/academy-formal-review-will-smith-chris-rock-slap-oscars-statement/

Yorum yapın