AJ Michalka, Hayley Orrantia’nın Nedimesi Olmanın Neden Bu Kadar Kolay Olduğunu Açıklıyor


AJ Michalka modern düğün tarihindeki en kolay nedime görevi olabilir.

eskisinden sonra Goldberg’ler ortak yıldız Hayley Orrantia Haziran 2022’de nişanlanan AJ, bir telefon aramasının çok geride olmadığını biliyordu.

AJ, E’ye özel olarak, “Yıllar boyunca birbirimize her zaman ‘Ah, sen nedime malzemesisin, bu muhtemelen olacak’ dedik,” diyor! Haberler. “Ve şimdi onun için oluyor ve ben de aynısını yapmak için sabırsızlanıyorum.”

Yani, düğün planlaması tüm hızıyla devam ederken, AJ, Hayley ve gelin partisinin geri kalanı için işler oldukça kaotik olmalı, değil mi? O kadar hızlı değil, erkek arkadaşıyla çıkan AJ diyor Josh Pence 2017’den beri

AJ, “Hepsi rezerve edildi,” diyor. “Belirli bir baş nedimesi var, o da Bu yüzden üzerinde ve Google Dokümanlar ve seyahat planları oluşturdu ve [says], ‘Bekarlığa veda partisi, duş ve düğün böyle görünecek.’ Harika oldu.”

Organize arkadaşlara sahip olmak işe yarar!

AJ, “10 kişilik nedimeyim çünkü Hayley’nin gerçekten büyük bir arkadaş grubu var,” diye açıklıyor AJ. “Sanırım Los Angeles’ta yaşayan tek kızlardan biriyim. Arkadaşların çoğunun Nashville veya Texas gibi olduğunu düşünüyorum. Sadece deniz yolculuğu yapabildim çünkü gerçekten ayrıntılarla ilgilenen bir baş nedime var. Yapabilirim Sadece atlamak ve onunla gezintiye çıkmak için bekleyin.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365799/lessigreatergoldbergslessigreater-aj-michalka-reveals-why-she-has-it-easy-as-co-star-hayley-orrantia-s-bridesmaid?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir