AJ McLean, Aaron Carter’ın Hulu Doc’ta Rehabilitasyona Girmesine Yardım Ettiğini Açıkladı – Hollywood Life


Aaron Carter, AJ McLean


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

arka sokak çocukları üye AJ McLean bir zamanlar yardım ettiğini ortaya çıkardı Harun Carter Hulu’nun yakında çıkacak olan belgeselinin fragmanında rehabilitasyona göz atın, Aaron Carter: Popun Küçük Prensi. “2017, Aaron bana ulaştı, yardım istedi. ‘Bak, uçağa binersen Los Angeles’a gel, tedavi olmanı sağlarım’ dedim” diye hatırlıyor. “Ve ortaya çıktı. Şok olmuştum ama mutluydum ve Malibu’da bir tedavi merkezine başvurdu.”

Ancak Aaron’un kalışı kısa sürdü. 45 yaşındaki müzisyen, “Birkaç gün sonra onunla konuştum ve sonra bir bakıma haritadan çıktı,” diye devam etti. “Sanırım iki hafta geçmişti, bu yüzden tedavi merkezindeki arkadaşlarımı aradım ve muayene olduğunu söylediler.” AJ, Backstreet Boys grup arkadaşının küçük erkek kardeşi olduğu için Aaron’un uzun süredir arkadaşıydı. Nick Carter.

Aaron Carter, AJ McLean
Howie Dorough, Jane Carter, Aaron Carter, AJ McLean ve JC Chavez, 1997’de Berlin, Almanya’da düzenlenen Charity Basketball v N’Sync maçında (Fotoğraf: Shutterstock)

Hayranların bildiği gibi Aaron, Kasım 2022’de California’daki evinde 35 yaşında, basınçlı hava kaplarında bulunan ve solunduğunda insanları sarhoş eden bir gaz olan difloroetan’ı soluduktan ve jenerik bir ilaç olan alprazolam aldıktan sonra kazara boğulma nedeniyle öldü. Xanax’ın formu. Aaron yıllarca akıl sağlığı ve madde sorunlarıyla mücadele etti ve hatta 2017’de ölmeden önce yayınlanmayan bir röportajda hayatını yeniden rayına oturtmaktan bahsetti. “2017’den beri ara verdim. Rehabilitasyona gitmem gerekiyordu” diye açıkladı. “Sanırım kendimin gerçek, gerçek, otantik versiyonuna dönüştüm. Sonunda doğru olana kadar dört kez rehabilitasyona gittim.

Bu ayın başlarında, Aaron’un ekibi, ani ölümünden önce daha sağlıklı hale gelmesi için ihtiyaç duyduğu kaynakları sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını açıkladı. “Ekibimiz, sağlığına kavuşmak için bir planı aktif olarak uygulamaya çalıştı, ancak dış etkiler ve işlevsiz ilişkileri tetikleme nedeniyle, bu koşullar bunu zorlaştırdı” dediler. E! Haberler 19 Nisan’da

Harun Carter
Aaron Carter, 2014’te Open Road Films’in ‘A Haunted House 2’ Los Angeles Prömiyerine geldi (Fotoğraf: Shutterstock)

AJ, belgeselde bahsettiği kendi madde bağımlılığı sorunlarıyla da mücadele etti. “İşleyen bir bağımlıydım. 2001’den beri odalara girip çıkıyordum, bu yüzden 22 yıldır kendi s***imle savaşıyorum,” diye itiraf etti fragmanın başında. “Neredeyse evliliğimi kaybediyordum, neredeyse grubumu kaybediyordum, neredeyse hayatımı kaybediyordum. En son 18 ay önce nüks ettiğimde, en küçük kızım benim için tabuta çakılan çivi gibiydi.

“Babası gibi kokmadığımı söyledi. Bu yeterliydi,” diye hatırladı. “Bu benim için büyük ölçüde yaptı ve o zamandan beri ayık kaldım ve ayık kalmayı planlıyorum. Bu günlük bir şey.”

Aaron Carter: Popun Küçük Prensi 1 Mayıs’ta Hulu’da çıkış yapacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/28/aj-mclean-reveals-he-helped-aaron-carter-check-into-rehab-in-2017-shocked-he-showed-up/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir