Ailesi, Rodney ve Robyn Simpson Reid ile Tanışın – Hollywood Life


Ailesi, Rodney ve Robyn Simpson Reid ile Tanışın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Fırtına Reid’i genç Hollywood’un yüzüdür. 18 yaşındaki Atlantalı oyuncu, 2013 Oscar ödüllü filmde Emily rolüyle dikkatleri üzerine çekmesinin ardından bir dizi projesi olduğu için her oyuncu kadrosu listesinde yer alıyor gibi görünüyor. 12 yıllık kölelik. Daha sonra yanında yıldız olması için dokunuldu Reese Witherspoon, Oprah Winfrey ve Mindy Kaling içinde Zamanda KırışıklıkFilmde Üstün Çığır Açan Rolü için NAACP Image Ödülü’nü aldı. içindeki parçalar Bizi Gördüklerinde ve Gitme Storm’un rol almasına öncülük etti Zendaya’nın küçük kız kardeş Gia HBO’da öfori. Ödüllü lise dramasının çekimlerini yaparken, aynı zamanda Görünmez Adam ve İntihar Timi. Şimdi yaklaşmakta olan yeni bir hayran lejyonu bulması planlanıyor. 2 aranıyor ve Tek Yönoynadığı bir suç gerilim filmi Makineli Tüfek Kelly.

Fırtına Reid'i
Storm Reid ve annesi Robyn Reid, 2022’de Los Angeles’taki galada.(Shutterstock)

Tinseltown başarısı, yıldızlık üzerine temellenmiş bir bakış açısı ve University of Southern California’da oluşan bir üniversite eğitimi ile, hayranlar Storm’u bu kadar istisnai olarak yetiştiren insanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor. Babası ve annesi hakkında her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin, Rodney ve Robyn Reidburada!

Rodney & Robyn, Storm’u Atlanta’da karşıladı.

Rodney ve Robyn, 1 Temmuz 2003’te kız bebeklerini karşıladıklarında Atlanta’da yaşıyorlardı. Çift, zaten kız çocuk babasıydı. iman ve Paris ve oğul Josh.

Ebeveynler, Storm’u desteklemek için şehirleri değiştirdi.

Fırtına Reid'i
Josh Reid, Paris Reid, Storm Reid, Iman Reid, Rodney Reid ve Robyn Simpson, ‘Görünmez Adam’ın galasına geliyor. (Deklanşör)

Storm’un oyunculuk tutkusu 9 yaşında erken bir kariyer için uygun bir seçenek haline geldiğinde, Rodney ve Robyn Goergia’ya yerleştiler ve aileyi Los Angeles’a taşıdılar. Storm kısa süre sonra ilk televizyon filmini çekerken, bu hareket akıllıca bir karar olduğunu kanıtladı. Ayı Haç.

Kız bebekleriyle ‘gurur’ duyarlar.

Storm, Rodney ve Robyn’in Hollywood’daki başarısı hakkında ne düşündükleri sorulduğunda, şunları söyledi: genç moda, “Benimle gerçekten gurur duyuyorlar. Ve bu iyi hissettiriyor. Annem her zaman söylerdi, eğer bunu yapmak istemezsem [acting] artık bırakabilirdim ama bırakmak istemedim. Herkesin bakış açısının bu olduğunu hissediyorum. Ben mutlu oldukça, onlar için önemli olan bu.”

Robyn & Storm, sosyal medyada ateşli dansçılar.

Storm’u Instagram ve TikTok’ta annesiyle fırtına dansı yaparken görmekten daha sevimli bir şey yok. Darling ikilisi, fragmanlarında bir sahneyi çekmeyi beklerken veya evde öylece asılı dururken bazı tatlı hareketlerin koreografisini yaparken onların harika kliplerini yayınlamadan edemiyor.

Robyn, Storm’un polis vahşeti konusundaki tutumunu etkiledi.

Bir bölüm sırasında Steve Harvey’nin facebook izle şovu, STEVE Saatte 2020’de, Fırtına olayla ilgili konuştu breonna taylor13 Mart 2020’de Louisville polisi tarafından habersiz bir şekilde evine daldıktan sonra vurularak öldürülen 26 yaşındaki Siyah kadın.

“Breonna Taylor’a baktığımda annemi görüyorum. teyzemi görüyorum. ablalarımı görüyorum. Bunlar gerçekten, derinden umursadığım insanlar, sırf Siyah kadın ya da Siyah erkek oldukları için hayatlarını kaybedebilecekler ve bu hepimizin kabul etmesi gereken bir şey, ama bu adil değil. Karşılaştığımız bu cehalet, hoşgörüsüzlük ve adaletsizlikle mücadele etmek için adımlar atmaya devam etmeliyiz.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/storm-reid-parents-4778847/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir