‘AHS’ Aktörün Karısı Sarah Roberts ile Tanışın – Hollywood Life


Fin karısı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Todd Williamson/Ocak Görselleri/Shutterstock

  • Finn Wittrock, hit dizideki çeşitli rolleriyle tanınır. Amerikan korku hikayesi ve hatta 2022 filminde Ben Affleck ile birlikte rol aldı. Derin su.
  • Sarah Roberts’la evlidir.
  • Son zamanlarda Finn, Netflix filmindeki rolüyle dikkatleri üzerine çekti. Yaşayan En Şanslı KızMila Kunis’in yanında.

çoğu tanır Finn Wittrock37, hit TV dizisindeki zamanından amerikan korku Hikaye. Üzerinde bulunduğu süre boyunca AHŞ, olmak üzere çeşitli roller üstlendi. Lady GagaSezon 5’teki ekran sevgilisi. Ve 2022 Eylül’de Finn’in son filmi, Hayattaki En Şanslı Kız, Netflix’te prömiyer yaptı. Yıldız uzun yıllardır gündemde olmasına rağmen bazıları onun evli olduğunu bilmiyor olabilir! Yaklaşık 10 yıllık eşi hakkında bilinmesi gereken her şey aşağıda, Sarah Roberts.

finn wittrock
Finn Wittrock ve Sarah Roberts 2014’ten beri evliler. (Todd Williamson/Ocak Görselleri/Shutterstock)

Sarah Roberts ile tanışın

35 yaşındaki Sarah, modada stilist olarak çalışıyor. eOdak. Bununla birlikte, o ve Finn kişisel hayatlarını spot ışıklarından uzak tuttuklarından, onun hakkında çok az şey biliniyor. New York’ta Julliard’da tanıştılar, ama açıkçası Sarah oyunculuktan uzaklaşmayı ve moda alanında kariyer yapmayı seçti.

2016 yılında Fin CiGi TV’ye anlattı Sarah’a nasıl evlenme teklif ettiğinin hikayesi ve evli olmanın en güzel yanı. Evliliğin en sevdiği unsur hakkında “Bu tıpkı nereye giderseniz gidin bir eviniz olması gibi” dedi. Finn, “LA’den New York’a taşınıyorduk ve ev kutularla doluydu – hepsi kutuluydu – ve yogadan eve geldi ve ben bir takım elbise giydim ve her kutuya bir gül koydum, ” diye hatırlıyor Finn. Takım elbise giydiğini ve romantik bir konuşma yaptığını ancak geri kalanının “bulanık” olduğunu ekledi.

Onların evliliği

Daha önce de belirtildiği gibi, çift New York’ta Julliard’da okurken bir araya geldi. Ve Ekim 2014’e kadar Finn ve Sarah, resmi olarak evlenmişlerdi. Günlük mail. O sırada Finn’in, kendisinin ve hanımının resmi olarak düğümü bağladıklarını ortaya çıkarmak için Twitter’a gittiği bildirildi. “Evet, bu oldu” diye yazdı.

Büyük gün için Finn klasik siyah bir takım elbise ve kravat tercih ederken, gelini ise uzun kollu vintage görünümlü beyaz bir elbise giydi. Kumral buklelerini zarif bir kabarıklıkta giydi ve görünümünü geleneksel bir duvakla tamamladı. Sarah, evliliklerinden bu yana, büyüyen oyunculuk kariyeri boyunca Finn’in yanında olmuştur. Hatta galasında kocasıyla kırmızı halıya bile çıktı. AHS Ucube Gösterisi.

Finn ve Sarah’ın Çocuğu

Sarah ve oyuncu evlendikten yaklaşık dört yıl sonra ilk çocuklarını bekliyorlardı. ABD Haftalık. 4 Aralık 2018’de, moda tutkunu büyüyen bebek yumruğunu sallarken, çift Los Angeles’ta dışarı çıkarken görüldü. Sarah, Finn’in yanında yürürken beyaz bir balıkçı yaka bluz ve ona uygun beyaz bir etek giydi. Finn, bebek yumru fotoğrafından sadece bir ay önce, salon çocuk büyütmekten ne kadar korktuğunu. “LA’de çocuk yetiştirmek korkutucu. Başım belaya girdi, ama çok daha fazlasına da girebilirdim” dedi. Ancak Sarah’nın hamilelik göbeğinin halk tarafından görülmesine rağmen, küçüklerinin doğumunun ayrıntıları kamuoyu tarafından bilinmiyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/finn-wittrock-wife-4870152/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir