Ah Oğlan! Disney X Coach 100 Years of Wonder Koleksiyonu Burada!


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Bu yeni Coach lansmanı Disney hayranlarının hayallerini hayata geçiriyor.

Coach, Disney’in 100. yıl dönümünü kutlamak için herkesin en sevdiği animasyon karakterlerinden ilham alan eğlenceli bir dokunuşla en şirin el çantalarını, kıyafetleri, takıları ve daha fazlasını piyasaya sürdü. Her parça, Coach’un mükemmel malzemeleri ve işçiliğiyle, ancak benzersiz ve tartışmasız sevimli bir yeniden hayal gücüyle yapılmıştır. Canlı koleksiyon, Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck, Daisy Duck ve daha fazlasının baskılarıyla bir araya geliyor. Yumuşak renkler ve çok sayıda bitkisel motif ile yeni Disney X Coach kıyafetleri ve aksesuarları sizi kesinlikle bahar ruhuna sokacak.

Koleksiyon çok şirin diyelim, parçalar çoktan satış Yapabiliyorken Disney X Coach ortak çalışmasından bazı büyülü keşifler için aşağı kaydırın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364434/oh-boy!-the-disney-x-coach-100-years-of-wonder-collection-is-here!?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir