‘AGT’ Yargıcının Eşiyle Tanışın – Hollywood Life


Howie mandel havlu mandel


Galeriyi görüntüle

Kanadalı komedyen ve televizyon sunucusu naber mandel66, ev sahibi olarak adından söz ettirdi Anlaştık mı anlaşmadık mı 2000’lerin başında (ve yeniden başlatılan dizinin ev sahibi ve baş yapımcısı olarak). Şimdi, yargıç olarak hizmet ettiği için tanınıyor. Amerika’nın yeteneği var. Özel hayatını gizli tutmasıyla bilinirken, 40 yıllık eşiyle hayatına dair kişisel bilgiler de ekledi. Terry Mandelbazen röportajlarda.

üzerinde görünürken Canlı! Kelly ve Ryan ile 2019’da “sevimli karısının” bir zamanlar tanıdığı kişi olmadığı konusunda şaka yaptı. “Artık aşık Bradley Cooper ve ben değil,” diye espri yaptı, talk show setinin ekranında aktörle birlikte bir görüntüsü belirince espri yaptı. Peki Terry Mandel kimdir? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Howie Mandel Terry Mandel
Terry Mandel ve Howie Mandel hayatlarının çoğunda birbirlerini tanıyorlar (Fotoğraf: Matt Sayles/AP/Shutterstock)

Terry, büyük ölçüde gözlerden uzak kalan bir televizyon yapımcısıdır. O ve Howie birbirlerini çocukluklarından beri tanıyorlar ama liseye kadar çıkmaya başlamadılar. “Annemin Cutlass Supreme’iyle sinemaya gittik. Araba bir buz parçasına çarptı ve dört tekerleğe düşmeden önce yan yattı” dedi. Wall Street Journal Düğümü 16 Mart 1980’de bağladılar ve o zamandan beri üç çocuğu birlikte ağırladılar: Jackelyn Shultz, Alex Mandelve riley mandel.

Terry, Howie’nin ve kariyerinin büyük bir destekçisi oldu. Aslında, bir keresinde sadece kabul ettiğini kabul etti. Anlaştık mı anlaşmadık mı karısı yüzünden iş “2005’te bir yarışma programı yapmam istendiğinde, yarışma programlarına ev sahipliği yapan çizgi roman yoktu. Ve üç kez hayır dedim. Eşim anlaşmayı kabul etmemi söyledi, ben de anlaşmayı kabul ettim” dedi. Gazete 2018 yılında.

Howie Mandel ve Terry Mandel
Terry, 2008’deki Hollywood Walk of Fame töreninde Howie’yi destekliyor (Fotoğraf: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Ve şimdi görünüşe göre tamamen farklı bir erkeğe aşık olmasına rağmen, Howie onu kendisine çekici kılan bir özelliğini ortaya çıkardı: mizah anlayışı. “Beni güldürdü. Esprili bir kadınla tanışmak harikaydı” dedi. iyi temizlik 2009’da. “Buna sahip olmayan biriyle hayatını geçirmek hiç hoş olmaz.” Ayrıca ikisinin de mutfakta çalışmayı sevmediğini ve sonuç olarak “her gece dışarıda yemek yediğini” açıkladı.

Ancak, Terry’nin düşkün olduğu bir şey hayvanlardır. Aslında, Howie söylenmiş Kelly Clarkson, 2020’deki talk şovunda karısının “her tür hayvanı” sevdiğini söyledi, bu yüzden doğum gününde ona sürpriz yapmak için bir keresinde onun için bir fil kiraladı ve evlerine getirdi. Ne yazık ki, iyi geçmedi. Karısının 30 dakika içinde sıkıldığını ve filin mülklerine 45,00 dolar değerinde zarar verdiğini açıkladı. Umarım şimdi birlikte gülebilecekleri bir hikayedir!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/howie-mandel-wife-4735705/

Yorum yapın